Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (rugsėjo 14-20 dienomis)    

Šiandien Mėnulis vis dar bus Skorpiono ženkle, todėl ir toliau galėsite skirti laiko plaukų ir grožio kaukėms, regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, tačiau nepatartina kirpti plaukų, nes tai gali sukelti pleiskanų atsiradimą. Bus geras laikas žolės pjovimui, sėti ir sodinti lapinėms daržovėms, laistyti gėlėms.

Šeštadienį, 3 valandą 45 minutės, Mėnulis pereis į Šaulio ženklą, todėl ir toliau galėsite save lepinti plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, bus geras laikotarpis plauti plaukus, tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, šiomis dienomis patogesnis sausas dulkių valymas, galėsite skinti vaisius saugojimui ar užšaldymui.

Pirmadienį, 14 valandą 7 minutės, Mėnulis bus jau Ožiaragio ženkle, tačiau vis dar galėsite mėgautis plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, bus geras laikotarpis rankų ir kojų nagų priežiūrai. Tinkamas laikas skinti vaisius saugojimui ar konservavimui.

Ketvirtadienį, 2 valandą 51 minutė, Mėnulis pereis į Vandenio ženklą, o 3 valandą 55 minutės jis pasieks Apogėjų – labiausiai nuo Žemės nutolusį tašką. Jūs vis dar galėsite save lepinti plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, bus geras laikotarpis plauti ir dažyti plaukus. Tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, šiomis dienomis patogesnis sausas dulkių valymas, galėsite skinti vaisius saugojimui, sėti ir sodinti gėles, ravėti piktžoles, tačiau nepatartina laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts