Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (rugpjūčio 24-30 dienomis)    

Vakar, 19 valandą 55 minutės, Mėnulis perėjo į Vandenio ženklą, todėl iki šeštadienio vakaro bus tinkamas laikas ir toliau mėgautis plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, galėsite plauti plaukus ir juos dažyti. Bus tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, šiomis dienomis bus patogus sausas dulkių valymas, palankus laikotarpis skinti ir saugoti vaisius, sėti ir sodinti gėles, ravėti piktžoles, tačiau jokiu būdu nelaistykite gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Sekmadienį, 8 valandą 32 minutės, Mėnulis pereis į Žuvų ženklą, tačiau tą pačią dieną, 14 valandą 56 minutės, stos Pilnatis, todėl nepatartina atlikti jokių grožio procedūrų, o ypač kirpti plaukų, nes gali atsirasti pleiskanų ir sunku bus juos sušukuoti. Kirpti plaukų nepatartina ir ir kitomis dienomis, kol Mėnulis bus Žuvų ženkle. Tačiau jau pirmadienį ir antradienį geras laikas odos priežiūros ir plaukų šalinimo kosmetinėms procedūroms, geras laikotarpis lieknėjimo ir kūno valymo procedūroms, apsilankyti pas gydytoją ar darytis operacijas. Pirmąją Pilnačio dieną galėsite galėsite tręšti  augalus ar gėles natūraliomis ar dirbtinėmis trąšomis, o kitomis dienomis laistyti gėles, pjauti žolę, skalbti ir valyti namus, bus lengviau išvalyti dėmes iš drabužių, tačiau netinkamas laikas skinti saugojimui vaisius, nes jie pradės pūti.

Antradienį, 19 valandą 35 minutės, Mėnulis bus jau Jaučio ženkle, todėl ir toliau galėsite skirti laiko odos priežiūros ir plaukų šalinimo kosmetinėms procedūroms, bus geras laikotarpis lieknėjimo ir kūno valymo procedūroms, apsilankyti pas gydytoją ar darytis operacijas, plauti galvą, atlikti smulkius remonto darbus, skinti saugojimui vaisius, ravėti piktžoles, skalbti ir valyti namus, bus lengviau išvalyti dėmes iš drabužių, valyti langus. Bus tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, šiomis dienomis bus patogus sausas dulkių valymas, skinti, konservuoti ir užšaldyti vaisius.

Total
0
Dalinasi
Related Posts