Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (rugpjūčio 10-16 dienomis)    

Šiandien, 7 valandą 18 minučių, Mėnulis pereis į Liuto. Bus palankus laikotarpis operacijoms ir gydymams, odos priežiūrai ir plaukų šalinimui, kosmetinėms procedūroms, veiksmingam lieknėjimui ir kūno valymui, plaukų plovimui, tinkamiausias laikotarpis pirmą kartą kirpti plaukus kūdikiams, ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, skalbimas ir valymas reikalaus mažiau pastangų, langų valymui, skinti ir užšaldyti vaisius, tačiau jokiu būdu netręškite augalų cheminėmis trąšomis, nes galima nudeginti augalus.

Rytoj stos Jaunatis, todėl tądien bus pats tinkamiausias laikas atsikratyti žalingų įpročių, ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, skinti ir užšaldyti vaisius.

Sekmadienį, 6 valandą 58 minutės Mėnulis atsidurs Mergelės ženkle, todėl bus tinkamiausias laikas plaukų ir grožio kaukėms, regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, kirpti plaukus ar pasidaryti ilgalaikę šukuoseną, atlikti visus darbus sode ir darže, tačiau negalima konservuoti daržovių, rinkti vaisių ilgesniam saugojimui.

Antradienį, 7 valandą 57 minutės, Mėnulis pereis į Svarstyklių ženklą, todėl galėsite plauti ir dažyti plaukus, bus tinkamiausias laikas plaukų ir grožio kaukėms, regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, sėti ir sodinti gėles, ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, tačiau nepatartina laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Ketvirtadienį, 11 valandą 54 minutės, Mėnulis atsidurs Skorpiono ženkle, todėl nepatartina kirpti plaukų, tačiau ir toliau bus tinkamiausias laikas plaukų ir grožio kaukėms, regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejais, žolės pjovimui, sėti ir sodinti lapines daržoves ir laistyti gėles.

Total
0
Dalinasi
Related Posts