Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (liepos 13-19 dienomis)    

Šiandien, 20 valandą 32 minutės, Mėnulis pereis į Liūto ženklą, Tačiau visą dieną Mėnulis vis dar bus Vėžio ženkle, todėl ir toliau galėsite mėgautis veiksmingomis lieknėjimo ir kūno valymo, odos ir plaukų priežiūros bei kosmetinėmis procedūromis, skirti laiko operacijoms ir gydymui. Nuo trečiadienio vėlaus vakaro geras laikotarpis pjauti žolei, laistyti gėlėms, skalbti ir valyti dėmes. Rytoj ir poryt bus geras laikotarpis plaukams plauti, regeneracijos ir stiprinimo masažams su aliejumi, pasidaryti grožio kaukei ir kirpti plaukams, patartina šiomis dienomis pirmą kartą kirpti plaukus kūdikiams. Šiomis dienomis bus tinkamas laikas ilgesniam buto vėdinimui, patogus sausas dulkių valymas, skinti ir konservuoti vaisiams, ravėti piktžolėms, tačiau nerekomenduotina augalus tręšti cheminėmis trąšomis, nes augalai gali nuvysti.

Sekmadienį, 20 valandą 31 minutė, Mėnulis pereis į Mergelės ženklą, todėl ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejumi, pasidaryti grožio kaukes ir kirpti plaukus. Geras laikas atlikti visus darbus sode ir lauke, susijusius su šienavimu, augalų sodinimu ir persodinimu, tačiau nepatartina nuimti derliaus ar konservuoti.

Antradienį, 22 valandą 42 minutės, Mėnulis pereis į Svarstyklių ženklą, todėl bus dar galima mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejumi, pasidaryti grožio kaukes, plauti ir dažyti plaukus. Galėsite skirti daugiau laiko ilgesniam buto vėdinimui, sausam dulkių valymui, sėti ir sodinti gėlėms, tačiau nepatartina laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts