Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (birželio 15-21 dienomis)    

Šiandien, Mėnulis dar tebebus Vėžio ženkle, todėl bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažui su aliejais, darytis plaukų ir grožio kaukėms. Geros dienos žolės pjovimui, gėlių laistymui, lapinėms daržovėms sėti ir sodinti.

Šeštadienį, 10 valandą 21 minutė, Mėnulis pereis į Liūto ženklą, todėl ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, mėgautis plaukų ir grožio kaukėmis, plauti ir kirptis plaukus, pats tinkamiausias laikas pirmą kartą apkirpti plaukus kūdikiams. Galėsite daugiau laiko skirti sausam dulkių valymui, ilgesniam namų vėdinimui, ravėti piktžolėms, tačiau nepatartina tręšti augalų cheminėmis trąšomis, nes augalai  gali pradėti džiūti.

Pirmadienį, 11 valandą 40 minučių, Mėnulis iš Liūto ženklo pereis į Mergelės ženklą. Bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažui su aliejais, darytis plaukų ir grožio kaukėms, kirptis plaukus, šienauti, persodinti augalus.

Trečiadienį, 15 valandą 29 minutės, Mėnulis pereis į Svarstyklių ženklą, todėl vis dar bus tinkamas laikas regeneracijos ir stiprinimo masažui su aliejais, darytis plaukų ir grožio kaukėms, plaukų plovimui ir dažymui, šienavimui, augalų persodinimui.

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts