Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (balandžio 26-gegužės 2 dienomis)    

Šiandien, 12 valandą 27 minutės, Mėnulis iš Ožiaragio ženklo pereis į Vandenio ženklą, tačiau niekas nesiteiks. Ir toliau bus tinkamas laikotarpis veiksmingam lieknėjimui ir kūno valymui, odos priežiūros ir plaukų šalinimo kosmetinėms procedūroms, apsilankymams pas gydytojus, operacijoms, apsilankymams pas odontologus bei galvos plovimui. Bus tinkamas laikas langų valymui, ilgesniam patalpų vėdinimui, o šiomis dienomis patogesnis sausas dulkių valymas, smulkiems remonto darbams, skalbimas ir valymas reikalaus mažiau pastangų, tačiau šiomis dienomis nepatartina laistyti gėlių, nes ant šiomis dienomis laistomų gėlių gali atsirasti kenkėjų.

Kadangi rytoj, 1 valandą 18 minučių, stos Delčia, todėl šis metas tinkamiausias iš organizmo šalinti šlakus, valyti veidą, viso kūno odą. Plaukų kirpti šiuo metu nerekomenduojama, nes jie po to sunkiai atauga ir būna plonesni. Tačiau būtent dėl to tai puikus metas depiliacijai, chirurginėms operacijoms, dantims taisyti, nes žmogus šiuo metu ne taip stipriai reaguoja į skausmą. Tinkamas metas dietai, patariama valgyti kuo daugiau duonos, sėlenų. Vertėtų vengti fizinės perkrovos, stresų. Šis metas puikiai tinka didelėms permainoms – pakeisti darbą, gyvenamąją vietą, o gal ir netinkamą gyvenimo partnerį. Pavasarį per Delčią rekomenduojama sėti ir sodinti augalus, kurių vaisiai po žeme, pavyzdžiui, bulves, morkas, burokus ir panašiai.

Pirmadienį, 1 valandą 11 minučių, Mėnulis pereis į Žuvų ženklą, todėl nepatartina kirpti plaukų, tačiau bus tinkamos dienos veiksmingam lieknėjimui ir kūno valymui, odos priežiūros ir plaukų šalinimo kosmetinėms procedūroms, apsilankymams pas gydytojus, operacijoms, žolės pjovimui, gėlių laistymui, bus galima lengviau iš drabužių išvalyti sunkiai išvalomas dėmes – reikės mažiau dėmių valiklio, skalbimas ir valymas reikalaus mažiau pastangų, o išskalbti drabužiai bus švaresni.

Trečiadienį, 13 valandą 23 minutės, Mėnulis bus jau Avino ženkle. Ir toliau bus tinkamas laikotarpis veiksmingam lieknėjimui ir kūno valymui, odos priežiūros ir plaukų šalinimo kosmetinėms procedūroms, apsilankymams pas gydytojus, operacijoms bei galvos plovimui. Bus tinkamas laikas langų valymui, ilgesniam patalpų vėdinimui, o šiomis dienomis patogesnis sausas dulkių valymas, smulkiems remonto darbams, skalbimas ir valymas reikalaus mažiau pastangų, tinkamos dienos piktžolių ravėjimui.

Total
0
Dalinasi
Related Posts