Lygos reguliariosios varžybos artėja prie finišo tiesiosios               

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje šeštadienį sužaistos rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos devintojo turo varžybos.

Tradicija pasikartojo

Pirmosiose rungtynėse Daugėlių „Flamingas“ 102:54 nugalėjo Šakynos seniūnijos komandą. Tai, kad čia bus rungtynės į vieną krepšį žinojo ir negausus būrelis žiūrovų, tačiau visiems labiausiai rūpėjo sužinoti, kokia persvara nugalės „Flamingas“ ir ar bus triženklis rezultatas.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo „Flamingo“ presingu visoje aikštėje. Šakynos seniūnijos komanda atrodė pasimetusi. Aikštėje dominavę Kuršėnų krepšininkai vieną po kito mėtė kamuolius į šakyniškių krepšį. Per dešimt minučių „Flamingas“ surinko 25, o Šakynos seniūnijos krepšininkai šiaip ne taip įmetė šešis taškus. Po pertraukėlės Šakynos seniūnijos komanda pabandė žaisti „Flamingo“ pasiūlytu tempu. Kuršėniškiai to nesitikėjo. Tačiau greitai atsipeikėjo, o kėlinuką laimėjo rezultatu 28:17. Į pertauką komandos išėjo švieslentėje šviečiant skaičiams 53:23.

Po ilgosios pertraukos aikštėje dominavo „Flamingas“, kuris trečiąjį ketvirtį laimėjo 30:13. Nieko nebelemsiančiame ketvirtajame ketvirtyje žaidė savo malonumui ir leido priešininkams parodyti, ką gali. Šiame ketvirtyje taip pat nugalėjo „Flamingas“ – 19:18.

„Flamingo“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Andrius Česnauskas (32 taškai) ir Juozas Šufinskas (27 taškai). Šakynos seniūnijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Haroldas Kreimeris, įmetęs 32 taškus, o tai daugiau nei pusė įmestų taškų, ir Robertas Jonkus, įmetęs 7 taškus.

Principinė dvikova

Po jų vykusiame Kuršėnų SK „Kuršėnų senukų“ ir Gruzdžių „Gruzdžių“ komandų derbyje pergalę rezultatu 100:88 iškovojo „Senukai“. Visas rungtynes vyko atkakli kova. Pirmąjį ketvirtį rezultatu 25:18 laimėjo Kuršėnų krepšininkai, o antrajame ketvirtyje rezultatu 25:24 pergalę šventė „Gruzdžiai“. Po dviejų ketvirčių „Senukai“ pirmavo rezultatu 49:43. Trečiasis ketvirtis sėkmingesnis buvo Kuršėnų krepšininkams, kurie nuo priešininkų iš Gruzdžių nutolo dar aštuoniais taškais – 32:24. Ketvirtąjį ketvirtį pirmavo tai viena, tai kita komanda ir nors „Gruzdžiai“ nugalėjo 21:18, tačiau pergalę rungtynėse šventė „Kuršėnų senukai“.

Nugalėtojų komandoje Tautvydas Krapikas pelnė 34 taškus, o Egidijus Ralys prie pergalės prisidėjo 22 taškais. „Gruzdžių“ komandoje Šarūnas Bernotas pelnė 25 taškus, o Justas Laimikis – 18 taškų.

Ginkūnų „Ginkūnams“ įskaityta techninė pergalė 20:0 prieš iš lygos pašalintą Kuršėnų SM „Feniksas“ komandą.

Turnyrinė lentelė ir rezultatyvumas

Iki reguliariojo sezono pabaigos liko vienas turas. Pirmauja Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“, surinkę 18 taškų. Patyrę pralaimėjimą „Gruzdžiai“ su 13 taškų „nusirito“ į ketvirtą vietą. Antri turnyrinėje lentelėje rikiuojasi „Ginkūnai“, turintys 15 taškų, po jų – Daugėlių „Flamingas“, kurių sąskaitoje 14 taškų. Penktoje vietoje Šakynos seniūnijos komanda su dešimčia taškų.

Finaliniame ketverte kovos keturios geriausios komandos.

Paskutinis Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos reguliariojo sezono turas bus surengtas šį šeštadienį, balandžio 13 dieną, renovuotoje Gruzdžių gimnazijos sporto salėje.

Finalinio ketverto turnyras bus surengtas balandžio 17, 20 dienomis Kuršėnų Politechnikos mokyklos sporto salėje.

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuko pirmojoje vietoje nepajudinamai įsitaisė Šakynos seniūnijos komandos žaidėjas Haroldas Kreimeris, įmetęs 219 taškų ir per rungtynes pelnantis vidutiniškai po 24,3 taško. Į antrą vietą iš trečios pakilo Andrius Česnauskas (Daugėlių „Flamingas“), kurio sąskaitoje 154 taškai, o per rungtynes vidutiniškai pelno po 15,4 taško. Karolis Jasotis (Gruzdžių „Gruzdžiai“), su 138 taškais ir per rungtynes pelnomais vidutiniškai  15,3 taško, iš antros vietos nukrito į trečiąją.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts