„Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ į Kuršėnus sukvietė šešių rajono lopšelių-darželių komandas     

Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurį finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, o koordinuoja respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) subūrė didelį būrį Šiaulių rajono lopšelių-darželių ugdytinių bendram tikslui – pajusti judėjimo džiaugsmą ir susipažinti su olimpinėmis vertybėmis.

Projektas įgyvendinamas trimis etapais. Pirmasis etapas vyko lopšeliuose-darželiuose. Dalyvių amžius ir skaičius nebuvo ribojamas. Jame įstaigos išrinko komandą (3 mergaitės ir 3 berniukai, gimę 2012 metais), kuri atstovavo lopšeliui-darželiui II etape. Trys geriausiai pasirodžiusios komandos balandžio 28 dieną dalyvaus finaliniame Lietuvos mažųjų žaidynių renginyje Panevėžyje.

Kuršėnų lopšelis-darželis „Buratinas“ – II etapo organizatoriai – pakvietė visus į Kuršėnų sporto mokyklą.

Žaidynės prasidėjo olimpinės vėliavos įnešimu ir komandų eisena. Sveikinimo žodį tarė Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Kęstutis Eizintas.  Mankštą su šiaurietiškomis lazdomis vedė Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ neformaliojo ugdymo mokytojas Gediminas Jonuškis. Plačiomis šypsenomis vaikus užkrėtė Karlsono ir mergaitės pasirodymas.

Azartas ir emocijos virė jau nuo pirmosios estafetės. Įveikę „lapių lenktynes“, pabuvę „narsiais riteriais“, sudalyvavę „greitojo pašto“  ir „griūvančių bokštų“ rungtyse, galiausiai išdėlioję olimpinius žiedus, išsiaiškinome tris komandas finalininkes. Į Panevėžį važiuos Ginkūnų lopšelio-darželio, Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ ir Daugėlių lopšelio-darželio komandos.

Viliamės, kad garbingas varžymasis ir bendradarbiavimas visus lydės ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Dėkojame Kuršėnų sporto mokyklai už suteiktas patalpas žaidynėms organizuoti, Visuomenės sveikatos biuro darbuotojams – už šiaurietiškas lazdas, pagalbą teisėjaujant rungtynėms ir dovanas I vietos laimėtojams, UAB „Laurema“ ir Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui – už dovanas visiems II etapo dalyviams.

Auksė BUOŽIENĖ

Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Total
0
Dalinasi
Related Posts