Lietuvos kroso taurė Raseiniuose

Raseinių Prabaudos parke vyko Lietuvos kroso taurės I etapo varžybos. Į jas susirinko nemenkas dalyvių būrelis iš visos Lietuvos.

Oras buvo vėsokas, temperatūra siekė apie 8 laipsnius šilumos, pūtė stiprus vėjas, daug kur buvo šlapia, kai kur dar buvo ledo ir nemažai purvo. Nuotoliai buvo įvairūs – nuo 1 iki 4,5 km. Trasa buvo tradicinė: ratas rate su keletu nemenkų kalnelių ir panašių nuokalnių. O parke prasidėję „šiuolaikinės civilizacijos“ darbai pasunkino bėgimą. Šiose varžybose startavo ir aštuoni Kuršėnų sporto mokyklos ir Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ atstovai.

Mergaičių, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, amžiaus grupėje 1000 metrų bėgimo rungtyje šešta parbėgo pirmą kartą tokiose varžybose startavusi Arnela Šaulytė (rezultatas 4:28 minutės).

Vaikinų, gimusių 2003-2004 metais, amžiaus grupėje 2500 metrų distancijoje Eimantas Zanizdra su vienu startuku finišo liniją kirto septintas (rezultatas 9:56 minutės), Mikas Montvilas, kryptelėjęs čiurną, buvo aštuntas (rezultatas 10:07 minutės), Klaudijus Kačkis tenkinosi dvyliktąja vieta (rezultatas 10:53 minutės.), o Tomas Poškus liko devynioliktas (rezultatas 11:52 minutės).

Merginų, gimusių 2001-2002 metais, amžiaus grupėje 2500 metrų bėgimo rungtyje dvylikta finišavo Neda Dovidaitytė (rezultatas 12:46 minutės).

Toje pačioje grupėje tarp vaikinų 3000 metrų bėgimo distancijoje Kostas Dagys užėmė penktąją vietą (rezultatas 11:44 minutės).

4500 metrų distanciją tarp vyrų, gimusių 1998 metais ir vyresnių, savo dvidešimt pirmąjį finišą iš eilės kroso etapuose pasiekė traumuotas Arnas Lukošaitis, atbėgęs aštuntas (rezultatas 20:26 minutės).

Fantastiškai Šiaulių rajono atstovus palaikė pirmą kartą Raseiniuose svečiavęsis treneris Romualdas Juodis.

Atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, diplomais apdovanoti vaikų amžiaus grupės 1-10 vietų laimėtojai, jaunučių – 1-8 vietų, o jaunių ir jaunimo – 1-6 vietų. Trys greičiausi sportininkai tiek moterų, tiek vyrų grupėse apdovanoti ir piniginiais prizais.

Dalyviai, patekę tarp šešiolikos stipriausiųjų, pelnė rajonui taškų. Susumavus juos paaiškėjo, kad Šiaulių rajonas surinko 61 tašką ir užėmė tik septintąją vietą rajonų įskaitoje. Tarp rajonų nugalėjo 121 tašką surinkęs Švenčionių rajonas. Antroje vietoje liko Šilutės rajonas, surinkęs 120 taškų, o trečioje – Kelmės rajonas – 107 taškus.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts