Trečias „Runway Run 2019“  

Pažymint penkiolikos metų Lietuvos narystės NATO jubiliejų, NATO oro policijos misijos Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vyko neeilinis kariuomenės ir visuomenės septintasis bėgimas naikintuvų kilimo-tūpimo taku „Runway Run 2019“.

Šventiniame bėgime dalyvavo apie aštuonis tūkstančius karių ir civilių. Trijų kilometrų nuotolį įveikė ir keletas mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikų: Dominykas Zanizdra, Eimantas Zanizdra, Matas Baura, Robertas Vališauskas, Justinas Križinauskas, Titas Ružinas, Darius Abartas, Remigijus Zalumskis, Aistė Vaitekaitytė, Aušra Vaitekaitienė ir Kęstutis Vaitekaitis.

Robertas Vališauskas šiame bėgime užėmė trečiąją vietą bendroje įskaitoje. Bėgime laikas oficialiai fiksuojamas nebuvo.

Bėgimo dalyviams, sėkmingai užbaigusiems trijų kilometrų nuotolį, buvo įteikti raktų pakabukai su renginio simbolika. Trims greičiausiems vyrams ir trims greičiausioms moterims buvo įteikti piniginiai čekiai.

Prieš ir po bėgimo renginio dalyviai ir svečiai turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti karinės technikos ekspoziciją. Visi galėjo paskanauti bandelių ir atsigaivinti karšta arbata. Dalyviams nuotaiką skaidrino muzikos grupė „G&G Sindikatas“.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts