Lauryno Ivinskio gimnazijos abiturientai sveikatos popietėje    

Visuomenės sveikatos biure apsilankę Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos dvyliktokai galėjo apžiūrėti sveiko maisto piramidę, palyginti tos pačios masės raumens ir riebalų modelius, apžiūrėti kaip atrodo įvairių laipsnių odos nudegimai ir sužinoti kokia pirmoji pagalba nudegus.

Mokiniai taip pat turėjo galimybę pasisvėrus kūno masės analizatoriumi „Tanita“: sužinoti savo kūno masės indeksą, poodinių riebalų ir skeletinių raumenų masės dalis. Taip pat pasimatuoti kraujo spaudimą, hidrauliniu rankos dinamometru pamatuoti izometrinę plaštakos griebimo jėgą, specialiuoju „Pico Smokelyzer Simple Co“ aparatu buvo galima pasitikrinti iškvepiamo anglies monoksido (CO) kiekį plaučiuose bei padiskutuoti su visuomenės sveikatos specialistais apie mitybos principus, fizinio aktyvumo naudą ir žalingų įpročių poveikį sveikatai.

Visuomenės sveikatos biuro specialistėms atlikus kūno masės analizę ir išanalizavus rezultatus, visi moksleiviai labai džiaugėsi, kadangi sužinojo įdomių dalykų apie savo kūną ir pažadėjo sugrįžti kitą kartą tęstinei kūno masės analizei.

Viktorija STRAZDINIENĖ

Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė

Total
0
Dalinasi
Related Posts