Kviečiame verslo įmones registruotis ir aktyviai dalyvauti abipusiai naudingame forume su mokymo įstaigomis

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai sausio 12 dieną, 14 val. organizuoja verslo įmonių susitikimą TEAMS platformoje su regiono aukštosiomis, profesinio mokymo įstaigomis ir kviečia išgirsti verslo bei mokymo įstaigų poreikius, aptarti sinergijos, papildomo finansavimo galimybes. Mokymo įstaigos pristatys verslui reikalingas mokymo ir studijų programas ir kokio verslo prisidėjimo joms konkrečiai reikia. Žinia apie renginį ir pats renginys yra nukreipti į regiono vaikų ir tėvų informavimą, skleidžiamą ir kituose regionuose, kviečiant atvažiuoti ir studijuoti mūsų profesinėse ir aukštosiose mokyklose. Renginio nauda įmonėms – galimybė stiprinti socialiai atsakingos įmonės įvaizdį, reklama studentams, prieiga prie praktikantų, būsimų darbuotojų. Laiku neinvestavus į šalia esantį jaunimą, bus nepalyginamai brangiau juos prisikviesti iš užsienio ar Vilniaus, Kauno.

Akivaizdu, kad aukštos kvalifikacijos specialistai – pagrindinė priežastis tiek renkantis investicijų lokaciją, tiek planuojant verslų plėtrą. Per artimiausius trejus metus Šiaulių, Telšių ir Mažeikių regionų įmonėms reikės apie 1500 inžinierių, o mokyklos šiam laikui parengs tik apie 500 inžinierių, reikės ir apie 500 IT specialistų, o mokyklos tam laikui paruoš tik 210, reikės ir daugiau nei 3000 kvalifikuotų pramonės darbininkų, o šiandieninėmis apimtimis bus parengta tik 750.

Todėl situaciją būtina keisti! Kviečiame žengti žingsnį link realios mokslo ir verslo sinergijos regione, kad jaunimas darbui ir karjerai rinktųsi čia veikiančias įmones. Stažuotės, pameistrystės ir kitos verslo patirties perėmimo veiklos jauniems žmonėms dar nebaigus studijų turėtų tapti kasdienybe. Finansinė parama iš verslo pusės taip pat ženkliai prisidėtų prie priemonių, motyvuojančių jaunuolius sieti savo tolesnę karjerą su tuo miestu/regionu, kuriame studijuojama.

Kviečiame aktyviai registruotis ir dalyvauti šiame verslo ir mokymo įstaigų forume.

REGISTRACIJOS NUORODA Į SUSITIKIMĄ: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScuyEMQJ0t…/viewform…

Parengta pagal ŠPPAR informaciją

Total
0
Dalinasi
Related Posts