KVIEČIAME Į PROJEKTO „PASITIKIME KINTANTĮ PASAULĮ“ PASKAITAS SVEIKATOS TEMA

Mūsų biblioteka, remdamasi skandinaviškų bibliotekų patirtimi ir vykdydama tęstinį projektą „Pasitikime kintantį pasaulį“, stengiasi visiems prastai pasijutusiems bibliotekos vartotojams sudaryti sąlygas pasitikrinti kraujospūdį ar glikemijos kiekį (tai ypač aktualu sergantiesiems diabetu). Todėl Šiaulių natūralios medicinos sveikatos centras „Vilcacora“ per šių metų II pusmetį penkiolikoje mūsų rajono bibliotekų ves paskaitas tema „Širdies ir kraujagyslių ligos: priežastys, diagnostika, gydymas“ ir jų metu pateiks automatinius žastinius kraujospūdžio matavimo aparatus „Rossmax X1“, glikemijos matavimo aparatus (gliukometrų „Ascensia Contour Plus“ komplektus su 50 vnt. diagnostinių testų) ir „Įstaigos pirmos medicininės pagalbos rinkinius“.
Paskaitų metu jie supažindins klausytojus apie pavojingas širdies ir kraujagyslių bei cukrinio diabeto ligas, jų operatyvią diagnostiką, apie skubios pagalbos teikimą, gydymo būdus, pamokys darbuotojus ir visus norinčius tomis priemonėmis pasinaudoti. Tikimasi, kad šis šviečiamasis projektas pasitarnaus Šiaulių rajono žmonių labui – laiku diagnozuota gyvybei pavojinga kraujospūdžio būklė arba diabetikui gresianti hipoglikeminė ar hiperglikeminė koma gali paskatinti išdrįsti teikti pirmąją pagalbą ir operatyviai kreiptis į medikus, taip sumažinant dažną žmonių mirtingumą nuo šių ligų.
Pirmosios paskaitos numatomos: Kužių bibliotekoje rugpjūčio 16 d., 16 val.; Kuršėnų Vytauto Vitkausko b-koje – 22 d., 13 val.
Apie kitas bus paskelbta vėliau.

Total
0
Dalinasi
Related Posts