Kvepia mobingu?

Paskutiniame Šiaulių rajono tarybos posėdyje buvo tvirtinamos rajono švietimo įstaigų darbo ataskaitos. Visos buvo patvirtintos be ilgų diskusijų, tik užkliūta už Meškuičių gimnazijos. Tarybos narys A. Mačiulis suabejojo, ar ateityje išliks Meškuičių gimnazija – sąlygos jos išlikimui kaip ir yra. „Meškuičiuose gyvena apie 2 tūkst. gyventojų, yra solidaus verslo, gyventojų užimtumo procentas geras, tad būtų gaila, jog nebelikus  gimnazijos, vaikai išeitų į miestą“,- sakė Tarybos narys.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas R. Galkus patikino, jog tokiam nerimui jokio pagrindo nėra – dėl gimnazijos jokių pokyčių nenusimato, vaikų šioje ugdymo įstaigoje taip pat pakanka.

Na, o nerimą dėl Meškuičių gimnazijos tarybos narių širdyse pasėjo pesimistinė šios mokymo įstaigos vadovo nuotaikos komitetų posėdžių metu. Pasak rajono mero A. Bezaro, reikėtų rimtai su vadovu pasikalbėti, kodėl jis skleidžia pesimistinės nuotaikas.

Po šios mero pastabos Tarybos narys S. Strelcovas suabejojo, ar tik čia „nekvepia“ mobingu gimnazijos vadovo atžvilgiu. Meras jį patikino, jog  mobingo nėra ir nebus, o vadovas apie savo mokyklą turėtų galvoti „gražiai ir solidžiai“.

Gera žinia pedagogams

Nors Šiaulių rajono mokyklose, kaip ir kitų rajonų, mokinių mažėja, Tarybos posėdyje buvo patvirtinta ir gera žinia – mokyklų vadovams ir mokytojams didės priemokos ir premijos.

Už labai gerą darbą mokyklų vadovams bus mokami 20, 30 ir 40 proc. priedai prie atlyginimų, o mokytojams už papildomą darbą, jeigu jis tęsiasi 20 dienų, mokamas 20 proc. priedas, o jeigu ilgiau – 30 proc. priedas. Už pavadavimą taip pat bus mokamas priedas nuo 20 iki 30 proc. 

Už labai gerą darbą pedagogams gali būti mokamos 100 proc. atlyginimo dydžio premijos. Tokios pat premijos bus išmokamos į pensiją išeinantiems pedagogams, kai darbo santykiai nutraukiami jų iniciatyva.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Draugystės koncertas

Jau šeštąjį kartą…Svečiavomės Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijoje. Skambėjome, klausėme, mokėmės, ir, aišku, džiaugėmės. Dainavo Kuršėnų meno mokyklos…