Kuršėnų kūrybos namų vaikų vasaros poilsio projektas

Kuršėnų kūrybos namų bendruomenė trečią kartą dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projekte. Projekto tikslas – burti paauglius į komandą, kurioje visi jaustųsi lygūs, vertinami, svarbūs, o drauge praleistas laikas galėtų prisidėti prie mūsų visuomenės tobulėjimo ir keitimosi, ekologinių idėjų skleidimo.

Mokiniai vasaros stovyklos labai laukė, nes dėl nuotolinio mokymosi norėjo artimesnio tarpusavio bendravimo. Kūrybos namų mokiniai Balsių stovykloje tobulino savo gebėjimus įvairia, prasminga visuomenei ir sau reikalinga veikla, patyrė vasariškų nuotykių poilsiaujant, tobulinant sveiką gyvenimo būdą ir kartu skleidžiant ekologinės gyvensenos nuostatas, ugdėsi  kritišką požiūrį į ,,vartotojišką kultūrą“.

Kitas svarbus aspektas – dvasiniai ir emociniai jausmai, pilietiškumas, meilė artimui, kuriuos stiprino kartu su savo draugais.

Mokiniai sveikai maitinosi, gyveno nameliuose, plaukė baidarėmis, maudėsi, išbandė jėgas laipiojimo trasose, žaidė, mokė pinti draugystės apyrankes kitus stovyklaujančius vaikus. Kaip mokiniams sekasi stovyklauti įgyvendinant skautiškas tradicijas galėjo pamatyti ir tėveliai, kuriuos vaikai pakvietė į svečių vakarą prie laužo.

Praleistos dienos Balsių stovykloje ilgai išliks įsimintinos. Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei, Balsių stovyklos direktoriui Aloyzui Jarošaičiui  už suteiktą galimybę 30 vaikų grupei patirti vasaros atostogų malonumus vienoje iš geriausių Lietuvos vasaros vaikų stovyklų.

Rasa POŠKIENĖ

Kūrybos namų vyresnioji mokytoja

Rasos POŠKIENĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts