Kvaišalus garaže platinusiems vyrams teks stoti prieš teismą

Šiaulių apskrities policijos Organizuotų nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su prokurorais, baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nusikalstamomis veikomis, susijusiomis su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, kaltinami 5 vyrai – 3 šiauliečiai, radviliškietis ir Pakruojo rajono gyventojas. Kaltinamieji, kuriems nuo 20 iki 30 metų, savo kaltę pripažįsta.

Tyrimo metu nustatyta, kad kanapės ir amfetaminas galėjo būti platinami dideliais kiekiais praėjusių metų sausio–birželio mėnesiais. Du kaltinamieji pirkdavo narkotines bei psichotropines medžiagas ir jas laikydavo viename Šiaulių garaže. Įtariama, kad ten jos būdavo sveriamos ir vėliau parduodamos.

Surinktais duomenimis, iš pardavėjų narkotinės ir psichotropinės medžiagos nuomotame garaže galėjo būti pirktos 3 kartus, sumokant iš karto arba į skolą. Prekės būdavo padedamos iš anksto sutartose vietose, prie garažų, kad pirkėjai galėtų atvykti ir jas pasiimti. Per kelis mėnesius garaže galėjo būti laikoma beveik 1 kg kanapių ir keli šimtai gramų amfetamino. Vienas pirkėjų bandė kvaišalus perparduoti kitam asmeniui, tačiau nesėkmingai – jie buvo sulaikyti policijos pareigūnų.

Atlikus kratą, vieno iš kaltinamųjų automobilyje rastas netikras 500 eurų nominalo banknotas, pagamintas ne pagal eurų banknotų spausdinimo reikalavimus. Kitas įtariamasis kaltinamas dar ir nesunkiu sveikatos sutrikdymu – praėjusių metų pradžioje, jis, įtariama, viename lošimų salone trenkęs ranka kitam vyrui.

Baudžiamasis kodeksas už neteisėtą disponavimą dideliu kiekiu narkotinių ir psichotropinių medžiagų jas įgyjant, laikant, gabenant bei platinant numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 10 metų.

Šiaulių AVPK  informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Diktatūra futbole

Nieko nėra klaikiau, kai vienas žmogus sprendžia rinktinės likimą, rezultatus, pokyčius. Nėra federacijų žodžio, alternatyvų ir tokios rinktinės…