Kuršėnuose – tapytojo Egidijaus Godliausko paroda „Sinergija“

  Lapkričio 10 dieną 16 valandą Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro parodų salėje atidaryta tapytojo Egidijaus Godliausko paroda „Sinergija“.

Egidijus Godliauskas – gimė, augo ir kuria Joniškyje.  2012 metais baigė tapybos magistro studijas Šiaulių universitete. Parodose dalyvauja nuo 2008 m. Nuo to laiko surengė 27 personalines parodas ir sudalyvavo 42 – jose grupinėse parodose įvairiuose Lietuvos miestuose. Nuo 2017 metų Lietuvos dailininkų sąjungos narys.  Yra gavęs stipendijas iš Joniškio rajono savivaldybės 2014 m. bei 2019 m.  Taip pat skirta  Lietuvos Kultūros tarybos stipendija 2019  bei 2020 metais. Tapo daugiausiai abstrakcijas. Yra nutapęs Joniškio peizažų ciklą, įvairių Lietuvos ir pasaulio žinomų žmonių portretus.  

Paroda „Sinergija“  yra pirmoji personalinė autoriaus surengta tapybos paroda Kuršėnuose. Paroda susideda iš kelių skirtingų tapybos žanrų. Parodoje eksponuojami naujausi kūriniai, kurie sukurti 2019 – 2021 metais. Jų nesieja nei laikas, nei tema, nei erdvė. Vienintelis juos siejantis objektas – autorius. Menininkas intuityviai perfiltruoja kasdienybės vaizdus per savo suvokimą ir juos pavaizduoja drobėse, ištrindamas ribas tarp egzistuojančių ar jau nebeegzistuojančių vietų. Išnyksta ribos tarp tikros ir įsivaizduojamos realybės. Kūrėjas, siekdamas perteikti savitą suvokimą apie patį save ir jį supančią aplinką, pirmenybę teikia spalvai ir formai.

Organizatorių informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts