Kuršėnuose sužibo Kalėdų eglutė 

Sutemoms gaubiant miestą, gausus būrys kuršėniškių ir miesto svečių susirinko į Lauryno Ivinskio aikštę, kur buvo įžiebta pagrindinė rajono Kalėdų eglutė.

Visi nekantriai laukė momento, kai įvairiaspalvėmis girliandomis nušvis Kalėdų eglė. Pašauktas Kalėdų Senelis tuoj pat atsirado, o su juo rajono meras Antanas Bezaras, Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas, išrinkti Kuršėnų seniūnaičiai. Kaledų Seneliui ir rajono merui Antanui Bezarui ištarus magiškus žodžius, Kalėdų eglė suspindo visomis vaivorykštės spalvomis.

Po sveikinimo kalbų rajono meras turėjo užduotį – vienam kuršėniškiui įteikti tarptautinį apdovanojimą. Kuršėnus pasiekė Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) diplomas ir medalis, skirtas geriausiems kelių transporto vairuotojams, kurie populiarina savo profesiją, yra lojalūs savo įmonėms bei kurių veikla prisideda prie kelių eismo saugumo didinimo ir teigiamo profesinio įvaizdžio formavimo. A. Bezaras garbingus apdovanojimus įteikė UAB „Kuršėnų autobusų parkas“ vairuotojui Algirdui Kiriliauskui.

Teatralizuoto šou metu visi mažieji kuršėniškiai tapo Holivudo aktoriais ir žvaigždėmis, o Kalėdų Senelis savo namelyje priėmė visus, kurie laukė kalėdinių dovanėlių. Vaikai Kalėdų Seneliui pasakojo, kokie geri jie buvo per šiuos metus, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles.

Aplink Kalėdų eglę su vežimu zujo pulkelis peliukų bei žiurkėnų (vaikų teatro „Ikaras“ aktorių), jie mielai su visais linksminosi, krėtė visokius „šposus“, fotografavosi.

Šventėje koncertavo atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, o šventės pabaigoje dangus nušvito šventiniais fejerverkais.

Zigmas RIPINSKIS

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Prašo atpažinti

Šiaulių apskrities policija prašo atpažinti vyrą, kuris vasario 14 d. Šiauliuose, Aido g., iš parduotuvės „Denim Dream”, įtariama,…