Kuršėnuose šurmuliavo „Jomarkas 2020“

Šeštadienis kuršėniškius ir Kuršėnų miesto svečius lepino ne tik šiltais, saulėtais orais, bet ir puikia nuotaika. Jau devintą kartą į Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštę visus kvietė tradicinė rudens gėrybių mugė „Jomarkas 2020“.

Jomarko lankytojai turėjo galimybę įsigyti įvairių sodinukų, ūkininkų užaugintų daržovių, amatininkų, prekybininkų siūlomų skanėstų ir suvenyrų.

Mugės metu buvo galima pasigrožėti Kuršėnų miesto švietimo įstaigų rudens žiedų ir gėrybių kompozicija „Tikime Laisve“, seniūnijų gėrybių stalu. Savo veiklas pristatė ir į edukacijas kvietė Šiaulių rajono įstaigos, Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras, Kuršėnų kūrybos namai, Kuršėnų sporto mokykla, Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuras ir kiti.

Susidomėjimo sulaukė ir kariuomenės bei policijos pareigūnų darbo pristatymai.

Kaip ir daugelyje rajono renginių, ir šį kartą Jomarko dalyvius griausmingai sveikino Kuršėnų baikerių klubas „Biesa MCC“, o dangų skrodė taikos simboliu tapę balandžiai.

Kaip ir įprasta, Jomarko Kuršėnuose metu vyko Europos judumo savaitės renginys – dviračių žygis. Tiek mažieji dviratininkai, tiek suaugusieji dalyvavo loterijoje, kurios metu galėjo laimėti rėmėjų įsteigtus prizus ir pagrindinį šventės rėmėjo UAB „Baltik vairas“ įsteigtą prizą – dviratį. Loterijos nugalėtojus skelbė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Rimantas Čeponis ir  Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė. Loterijos metu išrinktas pagrindinio prizo – šventės rėmėjo UAB “Baltik vairas” dviračio laimėtojas, kuriuo tapo Dilanas Riauba.

Po nuotaikingų dviračių žygio dalyvių apdovanojimo, šventės vedėjai jomarko gaspadoriai: Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centro Šakynos filialo kultūros renginių organizatorė Sigutė Butvidienė ir Gruzdžių filialo kultūros renginių organizatorius Gintaras Kiura, į sceną sukvietė Šiaulių rajono valdžios atstovus ir kandidatus į Seimą. Šiaulių rajono mero pavaduotojas Česlovas Greičius pasveikino Kuršėnų miesto seniūną Vytautą Gedmontą, kuris Jomarko dieną švenčia gimimo dieną. Prie sveikinimų prisidėjo ir seniūnaičiai.

Po politikų pasisakymų, šventę vainikavo atlikėjo Vytauto Šiškausko koncertas.

Justina RUTKAUSKIENĖ

Justinos RUTKAUSKIENĖS nuotr.

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts