Kuršėnuose praūžė krepšinio turnyras „Pavenčiai’17”

SONY DSC

Kasmetinis SK „Kristalo“ ir Pavenčių bendruomenės rengiamas turnyras paskutinį vasaros šeštadienį į Pavenčių krepšinio aikštelę sutraukė krepšinio mėgėjus ir sirgalius.

Varžėsi jaunimas

Šį kartą rungtynės vyko 5 grupėse, kuriose varžėsi 25 komandos. Kiekvienoje grupėje prizininkai buvo apdovanojami medaliais, nugalėtojai taurėmis, o pagrindinėje vyrų grupėje laimėtojai išsidalino 90, 60 ir 30 eurų dovanas.

Nuo 12 valandos aikštelėje grūmėsi vaikinų komandos. Jauniausioje vaikinų grupėje gimusių 2002 metais ir jaunesnių kovėsi trys komandos. Pirmąją vietą laimėjo – „Užsieniečiai“ (Mindaugas Košelis, Alanas Vozbutas ir Eimantas Liaugminas). Sidabro medalius pelnė komanda „Be pavadinimo“ (Kipras Kunigėlis, Eimantas Joniškis, Denas Sutkus). Bronza atiteko komandai „Audi 100“ (Aivaras Gorelis, Ernandas Kožukauskas, Justinas Šimkus, Dinas Ščiukas).

Kiek vyresnių ( gimusių 1999-2001 metais) grupėje žaidė 5 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Netrūko įtemptų rungtynių, nes net trys komandos turėjo vienodą pergalių skaičių, todėl nugalėtojai ir prizininkai paaiškėjo pagal taškų santykį. Tris pergales ir vieną pralaimėjimą patyrusi komanda „Feniksas“ užtikrintai nugalėjo šioje grupėje (Arijus Auškalnis, Edvinas Daunys, Vilius Kaubrė, Erlandas Ševčiukas).  Sidabras atiteko komandai „Užsieniečiai“, kuri triumfavo jaunesniųjų grupėje ir gavo teisę žaisti su vyresniais. Bronzą laimėjo komanda „Legionieriai“ (Faustas Juozapavičius, Dovydas Pagojus, Mantas Širvys).

Kovos pagrindinėje grupėje

Nuo 14 valandos varžybas pradėjo pagrindinė vyrų grupė, kurioje susirinko 11 komandų. Paskirstytos į 3 pogrupius, komandos žaidė rato sistema. Į pusfinalius pateko pirmąsias vietas užėmusios komandos bei geriausia antroji komanda. Viename pusfinalyje susikovė kuršėniškiai „Kristalo“ ir „Tiek ir tereikėjo“ komandos, kitame svečiai iš Plungės „Garso impulsas“ ir „Akmenės“ ekipos. Pralaimėję pusfinalius, dėl bronzos ir 30 eurų čekio žaidė „Kristalo“ bei „Akmenės“ krepšininkai, po įtemptos kovos trečioji vieta atiteko svečiams iš Akmenės (Martynas Valters, Mantas Košelis, Rokas Milašiūnas). Finalą geriau pradėjo „Tiek ir tereikėjo“ komanda, tačiau antroje pusėje geriau sužaidę plungiškiai iškovojo pergalę. Čempionais tapo plungiškiai „Garso impulsas“ (Gediminas Jakštas, Vytautas Domys, Julius Paulauskas, Dalius Nargaila). Jie kėlė į viršų nugalėtojų taurę bei gavo dovaną iš organizatorių – 90 eurų. Antrąją vietą pelnė komanda „Tiek ir tereikėjo“ (Karolis Jonuška, Gražvydas Mockus, Edvinas Sparvelis, Egidijus Ralys) ir gavo 60 eurų dovaną.

Vyrų grupėje, kuriems 35-eri ir daugiau, dalyvavo trys komandos, kurios aršiai kovėsi krepšinio aikštelėje. Stipriausi veteranų grupėje buvo komanda „Pensininkai“ (Ernestas Obrikas, Žilvinas Frejaris, Arūnas Adomaitis, Evaldas Norvilis). Antrąją vietą iškovojo komanda „50“, kurių amžiaus vidurkis 50 metų (Elijus Spulginas, Antanas Akučka, Elijus Spulginas). Trečioji vieta atiteko komandai „Kuršėnų vyniotiniai“ (Gražvydas Felinskas, Ramūnas Norutis ir Kazimieras Šleževičius).

Organizatoriai džiaugėsi, kad jau kelinti metai susirenka bent trys šeimų komandos, kurios parodo, kad krepšinis gali suvienyti ne tik draugus, bet ir tėvus bei vaikus. Pirmąją vietą iškovojo „Saulės radijo“ komanda (Antanas ir Vilius Akučkos ir Mantas Paulauskas). Antrąją vietą pelnė „Jonuškai“ (Alfredas, Karolis ir Benediktas). Bronzą šeimų grupėje laimėjo „Noručiai“ (Ramūnas, Deividas ir Rokas).

Tradiciniame tritaškių konkurse šį kartą jame dalyvavo 29 metikai. Į finalą pateko Vilius Akučka ir Julius Paulauskas, kurie pataikė po 5 taiklius metimus iš 10-ies bei Aurimas Kančauskas, kuris sugebėjo pataikyti net 7 tritaškius. Finale teko pratęsti seriją, nes pirmojoje visi pataikė po 4 taiklius tritaškius. Viską vyrai išsiaiškino per antrą finalo seriją, kurioje Julius Paulauskas pataikė 6 tritaškius ir dar vieną taurę išvežė į Plungę.

Visus nugalėtojus sveikinimo SK „Kristalo“ prezidentas Alfredas Jonuška ir Pavenčių bendruomenės pirmininkė Ilona Kerienė.

Parengta pagal SK „Kristalas“ inf.
Organizatorių nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts