Kuršėnų vaikų globos namuose – diskusija su socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu

Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų vaikų globos namuose lankėsi socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, ministro patarėjas Liutauras Vičkačka bei ministerijos vyriausioji patarėja bendradarbiavimo su savivaldybėmis klausimais Daina Urbonaitienė. Su svečiais į vaikų globos namus taip pat atvyko rajono savivaldybės vadovai:  mero pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė, socialinės globos, apsaugos ir paramos,  vaiko teisių  apsaugos specialistai. Buvo diskutuojama apie permainas instituciniuose  vaikų ir neįgaliųjų globos namuose.
Ministras Linas Kukuraitis įvertino, kaip Kuršėnų vaikų globos namai iš institucinių globos namų sėkmingai persitvarko į pagalbos vaikui, šeimai centrą. Taip pat diskutuota apie tolesnį pastatų panaudojimą ir galimas veiklos perspektyvas.
Diskutuota, kaip rajone galėtų vykti ir neįgaliųjų globos namų pertvarka, kokios galimybės atsivertų joms įvykus ir kokių orientyrų laikytis. Daug diskutuota apie tarpinstitucinį bendradarbiavimą, apie galimybes rengti bendrus projektus.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts