Kuršėnų šokėjai dalyvavo tarptautiniame festivalyje Ukrainoje

Kultūros centro šokėjai dalyvavo Tarptautiniame folklorinės muzikos ir šokio festivalyje „V. Hlushenkov Folkfest“, kuris vyko Chmelnyckio mieste, Ukrainoje.

 Į festivalį Kultūros centro vaikų liaudiškų šokių studijos „Diemedėlis“ jaunių grupės šokėjai (vadovė Loreta Lideikienė) vyko kartu su Šiaulių miesto Salduvės progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvu „Sūkurėlis“ ir Juventos progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvu „Liuoksinis“ (vadovė Asta Rimkuvienė)

Pakeliui į festivalį šokėjai aplankė Lvovo miestą, kur apžiūrėjo senamiestį, Armėnų katedrą. Kavos namuose nusileidę į požemius aplankė kavos kasyklą ir gėrė kavą. Dalyvavo „Lion quest“ žaidime. Naudodamiesi žemėlapiu ieškojo 18 liūtų skulptūrų, vėliau atsakinėjo į klausimus apie Lvovą. Grupių atstovai lankėsi priėmime pas Chmelnyckio miesto merą, žygiavo eisenoje ir šoko festivalio atidarymo koncerte. Festivalio metu, per keturias dienas, šokėjai šoko 5 koncertuose, dalyvavo festivalio konkurse ir tarptautinėje kategorijoje pelnė II ir III laipsnio diplomus. Festivalyje taip pat dalyvavo kolektyvai iš Čilės, Armėnijos, Turkijos, Lenkijos ir Ukrainos. Esame dėkingi šokėjų tėveliams, kurie apmokėjo kelionę į festivalį.

Loreta LIDEIKIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts