Futbolo turnyras, skirtas garsaus Kuršėnų futbolo treneriui Kęstučiui Rimkui atminti

Pasibaigė 3 savaites trukęs futbolo turnyras, skirtas garsaus Kuršėnų futbolo trenerio Kęstučio Rimkaus (1955-1991)  atminimui. Šį turnyrą tradiciškai rėmė Šiaulių rajono savivaldybė, o trečius metus iš eilės organizavo legendinis Kuršėnų futbolo klubas „Venta“.

Turnyras sulaukė gausaus būrio futbolo entuziastų ir žiūrovų. Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis, atidaręs futbolo turnyrą, akcentavo, kad labai smagu, jog tokie turnyrai tampa tradiciniais – vyksta ne vienerius metus ir yra prisimenami žmonės, kurie aukojosi ir atidavė savo gražiausius jaunystės metus futbolo populiarinimui ne tik Kuršėnuose, bet ir Lietuvoje.

Turnyras sulaukė didžiulio buvusių Kęstučio Rimkaus auklėtinių, taip pat jo šeimos narių – žmonos, dviejų sūnų su šeimomis ir anūkų palaikymo ir dėmesio.

Visos turnyre dalyvavusios komandos buvo apdovanotos atminimo taurėmis bei medaliais, taip pat apdovanoti ir naudingiausi bei geriausi turnyro žaidėjai. 

Turnyro nugalėtojų tribūnas išsidėstė taip:

1 vieta – Radviliškio FK Radviliškis 

2-oji – Šiaulių FK Šiaulianskų Grandai

3-oji – Šiaulių FC Fanai

4-oji – Kuršėnų FK Venta

5-oji – Kuršėnų FK Venta B

6-oji – Kuršėnų SM (sporto mokykla)

Turnyro naudingiausi žaidėjai:

Tadas Bačiauskas (FK Radviliškis), Lukas Rimkus (Šiaulianskų Grandai), Lioša Gorošanskis (Šiaulių FC Fanai), Tautvydas Stapušaitis (Kuršėnų FK Venta), Aidas Butnorius (Kuršėnų FK Venta B) ir Orestas Lapukas (Kuršėnų sporto mokykla).

Turnyro geriausių žaidėjų 7-ukas:

Titas Borevičius (FK Radviliškis), Edas Romanovas ir Darijus Andrušaitis (Šiaulianskų Grandai), Laurynas Prelgauskas (Šiaulių FC Fanai), Mantas Kazlauskas (Kuršėnų FK Venta), Tautvydas Gudaitis (Kuršėnų FK Venta B) ir Audrius Rimbergas (Kuršėnų SM).

Kuršėnų FK Venta informacija ir nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts