Kuršėnų gyventojai laukia naujojo tilto atidarymo

Kuršėniškiai su nekantrumu laukia naujojo tilto per Ventą  atidarymo. „Turbūt dabar dar tik liepa, nors kalendoriuje parašytas jau lapkritis. Bet gi rašo,kad darbai bus pabaigti liepą. Tiltas senai pastatytas, bet užtvertas ir tik apšvietimas įjungtas, biesas žino, kam. O gal kas žinot, kada tą  tiltą atidarys, ar jis čia taip ir bus dėl grožio apjuostas tvorom?“- socialiniuose tinkluose rašo Kuršėnų gyventojai.

Tiltas  netrukus bus „išvaduotas“  nuo tvorų

Kuršėnų krašto žinių“  redakcija  pasiteiravo  Miesto seniūno Vytauto Gedmonto, kada kuršėniškiai galės pasivaikščioti naujuoju tiltu.

„Iškilmingo atidarymo dėl viruso grėsmės, ko gero, ir nebus. Gruodžio 3 d. bus eglutės įžiebimas, tad  apie tą dieną bus atidarytas ir tiltas“,- sakė  Kuršėnų miesto seniūnas.

Detaliau apie  tilto per Ventą atidarymą  papasakojo  Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja  Rita  Žadeikytė: „Turime idėją ir ją jau vykdome – nufilmuoti tilto atidarymo filmuką ir jį demonstruoti gruodžio trečiąją. Jame bus pasakojama apie tilto atsiradimą, jo paskirtį. Ten bus daug šviesų, nes tiltas labai gražiai apšviestas. Tilto atidarymas bus filmuojamas dėl saugumo, kad žmonės nesiburiuotų. Po gruodžio 3 dienos  kuršėniškiai galės naujuoju tiltu pasivaikščioti, bus apšviestas parkas, žaisime su šviesa, bus šviečiančios skulptūros, gros muzika“.

Pasak  R. Žadeikytės  Kuršėnų  naujametinės eglutės įžiebimas, kuris  įvyks gruodžio 3-ąją,  taip pat  bus  nufilmuotas.

Kuršėniškiams belieka palinkėti  šventinės nuotaikos bei smagių pasivaikščiojimu naujuoju tiltu bei šventiškai apšviestu parku.

Agnė Dapkutė

Total
0
Dalinasi
Related Posts