Kuršėnų dvare lapkričio 17-ąją, 15 valandą, bus kuriami žaisliukai prezidentūros eglutei – ponios Dianos Nausėdienės globojamai „Baltojo paukščio“ akcijai

Artėjant gražiausioms metų šventėms pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė pakvietė įsitraukti į „Baltojo paukščio“ akciją, kuria siekiama suburti visuomenę kūrybiškumui, susitelkimui, bendrystei. Ponios Dianos Nausėdienės globojama „Baltojo paukščio“ akcija kviečia mažus ir didelius susieiti smagiam  užsiėmimui – kalėdinių eglutės papuošimų – paukščių vėlimui iš vilnos. Pagaminti balti paukščiukai jaukiai nutūps ant Prezidentūros eglės ir pasklis kaip visų šalies žmonių gerumo banga per Lietuvą.

Šiaulių rajono savivaldybė atsiliepė į ponios Dianos Nausėdienės kvietimą ir įsilies į baltųjų paukščių kūrimą svarbiausiai šalies eglei. Kūrybingi, veiklūs ir nuoširdūs Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro (EKTAC) darbuotojai lapkričio 17 dieną 15 valandą kviečia į Kuršėnų dvaro rūmus vėlimo iš vilnos meistrus ir mėgėjus kurti baltųjų paukštelių Prezidentūros eglutei.

Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centro Kultūros projektų ir informacijos specialistė Lina Šukienė pranešė, kad į Kuršėnus jau atkeliauja baltos vilnos, o į Kuršėnų dvaro rūmus jau kviečiami Kuršėnų kūrybos namų, Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro, neįgaliųjų ir kitų organizacijų kūrėjai, edukatoriai kurti baltųjų paukštelių, kurie bus pažymėti Šiaulių rajono savivaldybės ženklais, ir jaukiai nutūps Prezidentūros eglutėje – kaip gėrio ir grožio, bendrystės ir sutarimo palinkėjimas visiems Lietuvos žmonėms.

Šiaulių rajono žmonių sukurti paukšteliai pasiuntinių paštu bus išsiųsti į Prezidentūrą.

Prezidentūra yra išplatinusi ir paukštelių vėlimo instrukciją, kurią galite pasižiūrėti čia.

Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėja Rita Žadeikytė

Prezidentūros nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts