Kraujo pėdsakai pareigūnus atvedė į nusikaltimo vietą

Pareigūnams tiriant nusikalstamas veikas, ne kartą  jų sąjungininku yra tapęs sniegas. Jame  likę pėdsakai padėjo demaskuoti  įtariamuosius.  Gruodžio 7-ąją  baltą sniegą nudažę kraujo lašai Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus atvedė į nusikaltimo vietą.

Minėtos dienos vakare policijai buvo pranešta apie Raseiniuose sunkiai sužalotą žmogų, kuris,  atėjęs iki vieno prekybos centro Vilniaus gatvėje, apsaugos darbuotojo pasiprašė pagalbos. Buvo matyti, kad vyras stipriai sumuštas, sužalota jo galva, o pilvas perpjautas taip, kad net buvo matyti žarnynas. Dėl patirto sužalojimo jis bet kuriuo momentu galėjo prarasti sąmonę. Nuo vyro sklido alkoholio kvapas.  Atvykusiems pareigūnams savo sužalojimų aplinkybių pasakoti 40-metis  nepanoro. Vyrą medikai išvežė į Raseinių ligoninę,  čia buvo priimtas sprendimas nedelsiant jį gabenti į Kauno klinikas.

Pareigūnai, sniege pamatę kraujo pėdsakus,  nusekė jais iki vieno Sporto gatvėje esančio garažo, tačiau jis buvo užrakintas. Pareigūnai išsiaiškino, kad čia gyvena daug kartų už vagystes teistas 37 metų vyras ir garažas yra tapęs landyne, kurioje renkasi įvairaus plauko alkoholio  vartotojai. Tyrėjai nustatė, kad tą vakarą garaže vyko eilinės išgertuvės ir jose be čia gyvenančio asmens buvo ir įkalinimo įstaigose nemažai metų praleidęs jo 40-metis brolis, kuris atsidūrė ligoninėje, bei dar vienas asmuo.

Kitos dienos rytą šis asmuo atsidūrė areštinėje. 70-metį vyrą policijos pareigūnai surado ir sulaikė mieste. Sulaikytasis daug kartų kartų už įvairias nusikalstamas veikas, tarp jų ir už nužudymą, teistas, nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis asmuo. Vyras pripažino, kad išgertuvių metu susiginčijo su nukentėjusiuoju ir kaip svarų ginčo argumentą panaudojo peilį. Jam pareikštas įtarimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.  

                        Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts