KOKIE SĖDMAIŠIAI VAIKAMS PATYS GERIAUSI?

Sėdmaišiai vis intensyviau įsilieja į mūsų buitį. Juos galima rasti ne tik miegamajame ar lauko terasoje, bet ir svetainėje. O pats būtiniausias šis atributas yra vaikų kambaryje. Todėl gamyboje atsirado atskira jų kategorija – tai sėdmaišiai vaikams.

Kuo vaikams yra patrauklūs sėdmaišiai?

Kiekvienam vaikui rūpi kuo smagiau ir patogiau leisti laisvalaikį. O tam reikalinga erdvi poilsio zona su specialiai jai pritaikytais sėdėjimui skirtais netradiciniais baldais. Esant tokioms sąlygomis, vaikas tikrai joje praleis daug laiko. Kad šioje zonoje būtų tikrai jauku, reikia labai nedaug – tik vieno ar dviejų, vaikų amžių atitinkančių ir spalvingai atrodančių sėdmaišių.

Sėdmaišiai yra ne tik minkšti, be aštrių kampų, saugūs naudoti, bet ir lengvai valomi. Spalvingi sėdmaišiai vaikams tikrai suteikia daug džiaugsmo. Be to, sėdint ant jų yra labai patogu žiūrėti animacinius filmukus arba žaisti su mėgiamais žaislais, vartyti vaikiškas knygeles arba piešti. Geras sėdmaišis yra tikrai geras žaidimų draugas, nes ir jį patį galima įtraukti į žaidimus – slėptis už jo arba panaudoti kaip netradicinę transporto priemonę, keliaujant iš vienos kambario vietos į kitą. Viskas priklauso nuo vaiko vaizduotės lakumo.

Kaip sėdmaišis gali pasitarnauti atskirais vaiko augimo tarpsniais?

Įprastiniai vaikams skirti sėdmaišiai tinka vaikams nuo trejų iki keturiolikos metų. Mažesniems vaikams sėdmaišiai yra tarsi priemonė, skirta iš arčiau susipažinti su juos supančia. Mažieji per juos susipažįsta su spalvomis, minkštomis ir švelniomis formomis, suvokia ir įvertina atskirus dydžius. Tai mažyliams nutinka su šiuo baldu bendraujant kaip su mielu žaidimų draugu.

O vyresnio amžiaus vaikams sėdmaišis – tai puiki poilsio priemonė, leidžianti jaukiai įsitaisyti  ir atpalaiduoti pavargusius raumenis kojų, pečių bei kaklo raumenis. Paaugliams ypač to reikia, nes jie per dieną, dūkdami su draugais, sportuodami ar šiaip aktyviai leisdami laiką, kaip reikia pavargsta, todėl poilsis jiems fiziškai yra būtinas. Be to, sėdmaišiai vaikams yra puikus pasirinkimas ir dėl to, kad jie savo fizinėmis savybėmis yra labai saugūs ir patvarūs, todėl jiems verta atrasti vietą jūsų vaikų kambaryje.

Total
0
Dalinasi
Related Posts