Kelių direkcijoje aptarta situacija dėl Gilvyčių kelio

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas, atsakingas už kelius, Alvydas Žirgulis drauge su Gilvyčių kaimo bendruomenės pirmininke Rimute Janaitienė ir kaimo seniūnaite Inga Latanauskiene lankėsi Lietuvos automobilių kelių direkcijoje, kur susitiko su direkcijos vadovu Remigijumi Lipkevičiumi ir direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktoriumi Aivaru Vilkeliu. Susitikime dalyvavo ir Seimo narė Rima Baškienė su padėjėja Birute Baniene bei Seimo narys Liudas Jonaitis.

Į Kelių direkciją vykta Šiaulių rajono mero Antano Bezaro iniciatyva, kai meras su gyventojais, surengusiais spalį piketą dėl prastos kelio Kuršėnai-Gilvyčiai-Sauginiai būklės, sutarė vykti ir išsiaiškinti visas aplinkybes dėl kelio asfaltavimo galimybių su kelio savininku – Lietuvos automobilių kelių direkciją.

Direkcijoje aptarta situacija dėl galimybės šį kelią remontuoti kai tik atšils orai. Gyventojams direkcijos vadovai pažadėjo, kad atvyks laboratorija, kuri ištirs kelio būklę ir kelią remontuos, išgilins griovius, kad turėtų kur kauptis vanduo.
Taip pat sutarta su gyventojais, kad automobilių srauto intensyvumas bus matuojamas 2023 metais, kai bus rengiamasi sudaryti naują asfaltuojamų kelių eiliškumo sąrašą.

Kalbėta apie tai, kad Savivaldybės prisidėjimas 20 procentų prie kelio asfaltavimo, kas sudarytų per milijoną eurų arba beveik pusę visiems rajono keliams metams skiriamų lėšų, – Savivaldybei būtų nepakeliama našta, nes Savivaldybė negali paimti lėšų nuo visų kitų rajono kelių.
Akcentuota, kad direkcija kreipsis į karjerų savininkus dėl galimybės prisidėti asfaltuojant kelią Kuršėnai-Gilvyčiai-Sauginiai, nes kelio būklė, gyventojų teigimu žymiai suprastėjo, kai juo intensyviai pradėjo važiuoti sunkusis karjerų, kitų verslo įmonių transportas.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija ir nuotrauka

Total
0
Dalinasi
Related Posts