Kaune iškovotos keturios Alfonso Vietrino bėgimo taurės   

Kaune vyko Alfonso Vietrino taurės bėgimas. Į bėgimą susirinko gausus būrys Lietuvos bėgimo mėgėjų.

Varžybose startavo ir šeši Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai. Bėgikams reikėjo įveikti du nuotolius: 2,5 ir 10 kilometrų.

Trumpesniame (2,5 kilometro) nuotolyje startavo trys mūsiškiai. Vaikinų, gimusių 2003-2004 metais, amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Mikas Montvilas (rezultatas 8,29 minutės), Klaudijus Kačkis finišavo antras (rezultatas 8,58 minutės), o Matas Baura užėmė trečiąją vietą (rezultatas 9,40 minutės).

Ilgesniame nuotolyje varžėsi taip pat trys mūsiškiai. Vyrų, gimusių 1979 metais ir

jaunesnių, amžiaus grupėje septintas atbėgo Remigijus Zalumskis (rezultatas 37,39 minutės). Vyrų, gimusių 1969-1978 metais, amžiaus grupėje taip pat septintas finišavo Arnas Lukošaitis (rezultatas 39,16 minutės).

Veteranų, gimusių 1959-1968 metais, amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo Romas Jurėnas (rezultatas 41,22 minutės).

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos gražuolės taurės. Visi finišavę dalyviai galėjo atsispausdinti dalyvio sertifikatą su nuotolio įveikimo laiku ir užimta vieta.

Po finišo dalyviai galėjo atsigaivinti vandeniu, išeikvotas kalorijas atstatyti šokoladiniais saldainiais.

Dalyvavimo varžybose išlaidos padengtos iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos projekto „Judėk – vis tobulėk“ lėšų.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Iškovojo tris medalius

Iš Šiauliuose vykusio Lietuvos jaunimo (2000-2004 metų gimimo) graikų-romėnų imtynių čempionato Kuršėnų sporto klubo ir Kuršėnų sporto mokyklos…