Kairiuose sutvarkyta prieiga prie ežero

Kairiuose baigiama tvarkyti prieiga prie ežero, tvarkomos kitos miestelio erdvės.

Kairiuose įgyvendinamą projektą „Kairių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“, kur jau vyksta baigiamieji darbai, apžiūrėjo rajono meras Antanas Bezaras ir Kairių seniūnas Artūras Šulčius.

Kairių miestelio Kaštonų gatvėje dirbantys UAB „Limega“ darbininkai šiuo metu tiesia šaligatvį, įrengia lietaus kolektorius. Taip pat gatvėje bus įrengti nauji apšvietimo stulpai, o prie ežero suprojektuota ir baigiama įrengti automobilių stovėjimo aikštelė.

Kairių seniūnijos seniūnas Artūras Šulčius teigė, kad darbai atliekami Kairių bendruomenės sutarimu, nes privažiavimas prie ežero buvo netinkamas, nebuvo kur statyti automobilių, baigus darbus iki ežero bus galima patogiai ateiti pėstute nauju šaligatviu. Renovavus Kaštonų gatvę bus patogu pasiekti ir Kairių Švč. Mergelės Marijos, Belaisvių Vaduotojos, bažnyčią.

Rajono meras Antanas Bezaras gerai įvertino projekto baigiamuosius darbus ir išreiškė viltį, kad artimiausiu laiku darbai bus baigti ir Kairių gyventojai galės pasidžiaugti gražiai sutvarkytomis erdvėmis. Meras pasidžiaugė, kad gražėja dauguma rajono vietų, o Vyriausybei paskyrus papildomų lėšų kai kuriems rajono objektams, keliams ir gatvėms, daugiau darbų bus padaryta ir kitose seniūnijose.

Zigmas RIPINSKIS

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts