Kaimynų diena Micaičiuose 

Su geromis emocijomis ir juoko pliūpsniu prabėgo renginys Micaičių filiale, skirtas Tarptautinei kaimynų dienai paminėti.

Labai džiugu, kad „Kaimynų diena Micaičiuose“ dalyvavo projekte „Dovana Lietuvai“. Šio renginio metu visi susirinkusieji ant atvirukų savo kaimynams užrašė sveikinimus ir pažadėjo juos įteikti arba įmesti į kaimyno pašto dėžutę ir tokiu būdu pasveikinti Kaimynų dienos proga.

Šmaikštų pasirodymą renginio svečiams dovanojo Micaičių bendruomenės humoro grupė „Kaimynės“, kurioms nuo Micaičių bendruomenės pirmininko Rimanto Valkerio buvo įteiktos padėkos.

Visus susirinkusiuosius sveikino Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė.

Nors Kaimynų dienos renginys Micaičiuose vyko pirmą kartą, tačiau jautėsi bendruomeniškumas ir pagarba vienas kitam. Organizatoriai tikisi, kad tai tikrai ne paskutinė Kaimynų diena, švenčiama Micaičiuose.

Vaiva MELVYDAITĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pagalbos prašymas

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai ieško išėjusios iš namų ir negrįžusios 14-metės Evos Kostiajevaitės,…
Skaityti daugiau

Maudytis saugu

Visuomenės sveikatos biuras (VSB) paviešino rajono maudyklų vandens kokybės tyrimų rezultatus. Vanduo visur švarus Birželio 3 dieną, atlikus…