Jubiliejinė keramikės ir jos dukrų paroda    

Šiaulių rajono Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre atidaryta keramikės Virgilijos Silvestros Šufinskienės, jos dukrų keramikės Renatos Riapšienės ir rūbų siuvėjos-modeliuotojos Virgilijos Bartkienės bei anūkės Kornelijos kūrybos darbų paroda.

Vienai tituluočiausių šalies keramikių, Puodžių karalienei, garbingiausio šalies tautodailės apdovanojimo – „Auksinio vainiko“ laureatei kuršėniškei V. S. Šufinskienei gruodžio 31-ąją sukako 80 metų.

Jubiliejui skirtą mamos, dukrų ir anūkės parodą apžvelgė menotyrininkė Michalina Adomavičienė, kuri įvairių kartų kūrėjams negailėjo pagyros žodžių.

Jubiliejaus proga V. S. Šufinskienė pristato ir savo naujausius keramikos kūrinius, ir šiek tiek ankstesnius, kurie keramikei padėjo pelnyti „Aukso vainiką“.

Dukra R. Riapšienė pristato naujausius savo keramikos kūrinius, kurie ir savo forma, ir raštais skiriasi nuo ankstesnių darbų. Dukra Virgilija pristato unikalaus modelio lininius rūbus, o anūkė Kornelija visus nustebino tapybos darbais.

Tokia šeimyninė kūrėjų paroda jau antroji. Prieš penketą metų rajono Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre buvo surengta V. S. Šufinskienės ir jos dukrų kūrybos paroda jos 75-ojo gimtadienio proga.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts