Joniškio rajono pareigūnams įkliuvo net kelias vagystes įvykdę jaunuoliai

Joniškio rajone pareigūnams įkliuvo vagys, per kelias dienas apšvarinę ne vieną rajono gyventoją. Jau anksčiau dėl panašių nusikaltimų policijai žinomi jaunuoliai vėl užsiėmė nešvariais darbais.

Trečiadienio rytą Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai gavo Gataučių seniūnės pranešimą, kad naktį buvo išlaužtos seniūnijos sandėliuko durys ir pavogti įvairūs daiktai. Į įvykio vietą nuvykę pareigūnai surinko įkalčius ir pradėjo tyrimą. Ilgametę darbo patirtį turintys pareigūnai išanalizavę situaciją įžvelgė tam tikrą vagystės braižą ir prisiminė du rajono ilgapirščius, kurie anksčiau policijai buvo įkliuvę dėl panašaus pobūdžio vagysčių.

Tą pačią dieną pareigūnai nuvyko apklausti vyrų ir netikėtai pas juos surado pavogtų daiktų. Įtariamieji buvo sulaikyti. Apklausos metu paaiškėjo, kad paskutinėmis dienomis vyrai darbavosi iš peties. Sulaikytieji prisipažino neseniai apvogę dar vieną sandėliuką buvusį netoliese, prieš Velykas įsibrovė į Pavirčiuvės kaimo bendruomenės namus ir pavogė muzikinį centrą, kurį vėliau pavyko rasti tarp pavogtų daiktų. Pareigūnai surado ir benzininį pjūklą, dėl kurio vagystės prieš kelias dienas į policiją buvo atėjęs Joniškio gyventojas, tačiau vyras pareiškimo nerašė, nes nesitikėjo, kad pjūklą ir iš traktoriaus bako išleistą kurą pavyks surasti.

Taip profesionalaus ir operatyvaus pareigūnų darbo dėka per dieną buvo išaiškintos net keturios vagystės.

Vagystėmis užsiimantys 20 ir 22 metų joniškiečiai policijai gerai žinomi, nes panašius nešvarius darbelius vykdė ir anksčiau, dėl to jau teko sėdėti belangėje, į kurią, ko gero, teks sugrįžti. Už vagystes vyrams gresia iki 6 metų kalėjimo.

Total
0
Dalinasi
Related Posts