Jaunimo projektų konferencija „Nėr ką veikt!“ įvertinti geriausieji   

Į Atvirą Šiaulių rajono jaunimo centrą rinkosi Šiaulių rajono jaunimas bei svečiai iš Radviliškio jaunimo centro. Šurmulys, garsūs plojimai, plačios šypsenos ir vienas tikslas – įrodyti, kad 2018 metai jaunimui buvo veiklūs  ir aktyvūs.

Jaunimo projektų konferencija „Nėr ką veikt!“ buvo pradėta Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narės Ievos Šukytės atliekamomis dainomis.

Susirinkusius sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, rajono Tarybos narė Roma Albrikienė, Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Kristina Pinskienė.

Konferencijos metu rajono Švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rasa Piežienė pasakojo apie mobilųjį darbą su jaunimu, už kurio plėtojimą Šiaulių rajone buvo įteiktas apdovanojimas, o Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė,  Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė pristatė „Eurodesk“ atstovybę Šiaulių rajone.

Visi jaunimo projektų vykdytojai iš Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių – Karolinos Jasiukevičiūtės, Kęstučio Kaminsko, Algio Mačiulio, Kristinos Pinskienės, Ievos Poškutės, Martyno Rusteikos – gavo padėkas už idėjas ir įgyvendintus projektus.

2018 metų geriausiais jaunimo projektais buvo išrinkti rajono Viešosios bibliotekos projektas „O kokia tavo verslo idėja?“, o Gruzdžių jaunimas, dalyvavęs edukacinėje stovykloje, tikisi ir kitąmet prisidėti prie projekto rengimo, kad ne tik Kuršėnuose, bet ir kitose Šiaulių rajono vietovėse vyktų įdomios, patrauklios ir įtraukiančios veiklos, skatinančios kūrybiškumą ir veiklumą. Įvertinimo taip pat sulaukė ir Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro projektas „2mblas arba Dengtiltis’22“ bei Švietimo pagalbos tarnybos, Lietuvos moksleivių sąjungos Kuršėnų mokinių savivaldų informavimo centro projektas „Visai geras projektas“.

Už aktyvią veiklą ir iniciatyvumą buvo apdovanotas Kūrybinės raiškos centras, kuriam buvo palinkėta ir toliau taip pat energingai tęsti organizacijos darbus.

Viktorija SAVICKĖ

Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė,
atliekanti jaunimo reikalų koordinatoriaus funkcijas

Total
0
Dalinasi
Related Posts