Istorinėje kapsulėje linkėjimai Lietuvai 

Susirinkusius su artėjančia švente pasveikino mokyklos direktorius Reimundas Varapickas (kairėje).

Lietuvos nepriklausomybės akto pasirašymo šimtmetį Bubių mokykla paminėjo netradiciškai – ateities kartoms paliko skaitmeninę laikmeną su palinkėjimais.

Į iškilmingą akciją, skirtą Vasario 16-ajai, susirinko visa mokykla. Buvo sugiedotas Lietuvos valstybės himnas. Susirinkusią mokyklos bendruomenę pasveikino direktorius Reimundas Varapickas.

Mokykla sugalvojo įvykdyti akciją – ateities kartoms palikti į mokyklos lietuviškos klėtelės sieną įdėtą skaitmeninę laikmeną su palinkėjimais Lietuvai šimtmečio proga.

Idėjos autorius technologijų mokytojas Alvydas Paškauskas pasidžiaugė, kad šiai iniciatyvai pritarė visi mokytojai. Kapsulėje įdėta skaitmeninė laikmena su palinkėjimais Lietuvai, kuriuos išsakė klasės, mokiniai, mokytojai.

Mokytojas išsakė viltį, kad gal po penkiasdešimt metų radusieji kapsulę mokės peržiūrėti kas ten nufilmuota ir užrašyta.

Aidint plojimams mokyklos direktorius R. Varapickas kapsulę su skaitmenine laikmena įdėjo į ertmę mokyklos lietuviškos klėtelės sienoje ir užantspaudavo dangčiu su užrašu 100.

Susirinkusiems buvo pademonstruota, kas sudėta į istorinę laikmeną.

Akcijos pabaigoje nuskambėjo bendrai atliekama mokyklos daina.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts