Ilgapirščius pražudė augantis apetitas

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su prokurorais, baigė tirti ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą, kurioje vagystėmis iš gyvenamųjų namų kaltinami du Šiaulių rajono ir vienas Šiaulių miesto gyventojas.

Neaišku kuriam iš giminystės ryšiais tarpusavyje susijusių vyrų kilo idėja lengvi prasimanyti pinigų, apvagiant moters, pas kurią anksčiau uždarbiavo, gyvenamąjį namą, tačiau vasario trečiosios vakare trijulė automobiliu išsirengė į žygį. Atvykę prie Šiaulių rajone, Gruzdžiuose, esančio 80-metės moters namo, automobilį paliko nuo jo atokiau.  35 metų vyras liko sėdėti automobilyje, o jo 24 metų brolis  su 18-mečiu giminaičiu be didelio vargo įsilaužė   į moters būstą, mat žinojo, kad jos namuose nėra. Pasičiupę hidroforą, statybinės akmens vatos, kraujospūdžio matuoklį bei kitus daiktus, kurių bendra vertė – 237 eurai, nugabeno  į  jų laukusį automobilį. Einant su vogtais daiktais pro toje pat gatvėje rengiamą namą, vyrams staiga kilo mintis tuo pačiu apšvarinti ir dar vieną būstą.

Sulaužę  vartus, vyrai iš garažo pagrobė įvairių daiktų ir įrankių už 2198 eurus. Kadangi grobį panešti buvo problematiška, jie pagrobtuosius daiktus susikrovė į čia pat rastą karutį ir nustūmė jį  link automobilio.

Tačiau įvykdyti šią vagystę ilgapirščiams sutrukdė kaimynystėje gyvenantis akylas kaimynas, kuris  pastebėjo kad greta statomame name dega šviesa. Jis paskambino namo savininkui ir  pasiteiravo, ką šis  taip vėlai veikia statybvietėje. Šeimininkas atsakė, kad jau kurį laiką kaip išvykęs iš ten. Ir tada tiek skambinusysis, tiek jo pašnekovas  suprato, kad į namą bus  įsibrovę vagys. Akylasis kaimynas nusivijo ilgapirščius. Vieną jų, sėdėjusį automobilyje ir stebėjusį aplinką, jis sučiupo, kiti du, metę su vogtais daiktais tempiamą karutį, paspruko. Tačiau netrukus pareigūnai juos sulaikė vieno jų namuose.

                                           Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts