Įgyvendinamas Daugėlių mikrorajono žaliosios erdvės įrengimas    

Asociacija „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ jau antrus metus iš eilės Daugėlių mikrorajone įrenginėjo žaliąją erdvę.

Pagal „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Kuršėnų miesto seniūnijai 2018 metais skirta 6.533,39 euro. Išplėstinės seniūnaičių sueigos metu buvo nuspręsta skirti šias lėšas prioriteto tvarka seniūnijos teritorijos viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimui. Buvo pasirinktas Daugėlių mikrorajonas todėl „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ parengė projektą „Daugėlių mikrorajono žaliosios erdvės įrengimas“ ir gavo finansavimą.

Kuršėnų gyventojams trūksta vietų, kur galėtų nueiti, pabūti, pažaisti, pasportuoti, pabendrauti. Praėjusiais metais buvo sėkmingai įrengta poilsio zona Daugėlių, Pušyno ir Sodžiaus gatvių sankirtoje, kurioje lankosi daugelis kuršėniškių su šeimomis. Gavus lėšų, šiais metais taip pat sėkmingai rengiama poilsio ir laisvalaikio erdvė, esanti Daugėlių gatvės skvere tarp 79B ir 81 pastatų. Šią poilsio ir laisvalaikio erdvę siekiama pritaikyti įvairaus amžiaus grupių žmonėms, kurie gali naudotis lauko treniruokliais, vaikų žaidimo aikštele, taip paįvairindami savo laisvalaikį. Projekto rezultatais gali naudotis visi Kuršėnų miesto gyventojai bei svečiai. Prie poilsio ir laisvalaikio erdvės įkūrimo gyventojai prisidėjo savanorišku darbu, vietos verslininkai natūrine parama, kurią dar tik pamatysime 2019 metais. Policijos pareigūnai pažadėjo užtikrinti  žaliosios erdvės saugumą.

Įrengtoje poilsio ir laisvalaikio erdvėje – skvere gali būti organizuojami bendruomeniniai renginiai. Bendruomenės iniciatyva ši erdvė galėtų būti puoselėjama ir turtinama kiekvienais metais. Šiuo metu jau nupirkti ir pastatyti kokybiški ir sertifikuoti įrengimai vaikų žaidimų aikštelei, nupirkti treniruokliai, kurie bus pastatyti iki 2018 metų pabaigos, atitinkantys įvairaus amžiaus žmonių  poreikius.

Asociacija „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Graži draugystė

Pirmą žiemos mėnesio dieną mūsų mokyklos merginų futbolo komanda dalyvavo sporto popietėje, kurią organizavo Kuršėnų mokinių sporto klubas…