Ieškomas su organizuotu nusikalstamumu susijęs asmuo, kuris gali būti ginkluotas ir pavojingas

Po rytinių Joniškį sudrebinusių šūvių Šiaulių apskrities policija šiuo metu ieško su organizuotu nusikalstamumu susijusio asmens, kuris slapstosi nuo policijos ir galimai yra ginkluoti.

Apie 10 val. Joniškyje esančioje Žemaitės gatvėje Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato  pareigūnai stabdė įtarimą sukėlusį lengvąjį automobilį, kuriame sėdėjo keturi asmenys. Jie iššoko iš automobilio ir pasileido bėgti į skirtingas puses. Du asmenys buvo sulaikyti iš karto, dviem pavyko pasprukti. Sulaikytieji – tai policijai gerai žinomi šiauliečiai 27 metų Paulius Petronis ir 35 metų Artūras Riabovas.

Vienas pareigūnų persekiojamas bėglys, išgirdęs kriminalisto šūksnį „Stok“, į pareigūną nukreipė pistoletą, dėl to šis panaudojo tarnybinį ginklą. Tačiau ir po to bėglys nesustojo ir, nubėgęs kelis šimtus metrų, užsidarė Žemaitės gatvėje esančio gyvenamojo namo ūkinėse patalpose. Po derybų jis policijos pareigūnams pasidavė. Paaiškėjo, kad pareigūno paleisti šūviai jam pataikė į kojos šlaunį bei ranką ir bėglys stipriai kraujavo. Policijos pareigūnai, suteikę pirmąją pagalbą, stabdant kraujavimą, sužalotąjį perdavė medikams. Jis su policijos apsauga nuvežtas į ligoninę. Medikai informavo, jog  29 metų sulaikyto Šiaulių gyventojo Jevgenijaus Kravčiuko gyvybei grėsmės nėra.

Šiuo metu ieškoma ketvirtojo automobiliu važiavusio asmens – 24 metų Kristijono Chadzevičiaus. Joniškyje dirba gausios policijos pareigūnų pajėgos, vykdoma policinė priemonė  „Sulaikymas“, tikrinami visi iš miesto vedantys išvažiavimai. Apie bėglius informuoti Valstybės sienos apsaugos  ir Latvijos pareigūnai. Gyventojus, pastebėjusius įtartiną asmenį, prašome skambinti Bendrojo pagalbos centro telefonu 112.

                       Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts