Kelionė pas draugę prabangiu traktoriumi baigėsi areštinėje

Kai birželio 19-osios ryte pakirdę Šiaulių rajono, Dauginčių kaimo, ūkininkai savo kieme neberado per 50 tūkstančių eurų kainuojančio savo traktoriaus, iš karto atskubėjo į policiją.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai nedelsdami pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės ir  traktoriaus paiešką. Kadangi traktoriaus savininkai pasigedo ir traktoriaus užvedimo raktelių, kilo įtarimas, kad juos pasisavinti galėjo tik sodyboje gyvenantys žmonės. Tuo metu ūkininkai į sodybą buvo pasikvietę  savo pažįstamą, kuris ne kartą jiems yra remontavęs ūkio techniką. Šįkart meistro rankų prireikė traktoriui.

Tačiau 51-nerių metų Šiaulių rajono gyventojas vis nesulaukė įkvėpimo darbui, nes nuolat svaiginosi alkoholiu.  Šeimininkai kantriai laukė, kada gi jų meistras išsiblaivys. Tačiau jį, birželio 19-ąją pasiekusį „kominę“ būseną, ištiko meilės priepuolis ir jis žūt būt nutarė aplankyti gretimame kaime gyvenančią savo draugę. Kadangi automobilio neturėjo, tad pas draugę išriedėjo prabangiu vyšnios spalvos traktoriumi VALTRA T171H. Pasiekęs Drąsučių kaime gyvenančią moterį, vyras pakėlė balių ir jis tęsėsi iki birželio 20-sios ryto, kai  pareigūnai pasibeldė draugės buto į duris. Sunkiai aplinkoje besiorientuojantis vyras buvo išvežtas į areštinę, o po daugiabučio namo langais stovėjęs traktorius grąžintas savininkams.

Vyrui kelionė pasisavintu traktoriumi pas mylimąją baigėsi įtarimu dėl vagystės. Ikiteisminis tyrimas baigtas pagreitintu procesu ir šiandien   baudžiamoji byla jau perduota nagrinėti teismui.

 

Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts