Į 2023-uosius įžengėme tradiciškai – dalindami gerumą

Šiemet jau šeštą kartą kilnioje gerumo šventėje nuoširdžiai dalyvavo grupelė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų bei geradarių šiauliečių, kurie dovanojo džiaugsmą vargingose šeimose gyvenantiems kaimo vaikams.

Sakoma, kad Gerumas yra tikras tada, kai suvokiamas, kaip vidinis poreikis

Dauguma Gerumo dalyvių – nuolatiniai, jau neįsivaizduojantys savo gyvenimo be galimybės ištiesti pagalbos ranką sunkumų ištiktiesiems. Ši savijauta ypatingai „paūmėja“ kalėdiniu laikotarpiu. Bendradarbiaudami su Šiaulių kaimiškosios seniūnijos vargstančias šeimas kuruojančia socialine darbuotoja Zinaida Baltramaitiene, kaip ir kasmet, įprasminome šventinį laikotarpį gerais darbais.

Užsibrėžtas tikslas – šarvuotos lauko durys ir mikrobangų krosnelė

Norėdami įgyvendinti kalėdinį užmanymą truputį jaudinomės, juk noras ir galimybės ne visada sutampa. Tačiau Kalėdos – ypatingas metas, suburiantis kilniaširdžius, dosnius ir skubančius padėti. Vos sužinojusi apie šeimų svajones Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėja Ineta Navickaitė entuziastingai pareiškė: „Mes imam mikrobangę“. Sutelkė nuolatinius Gerumo šventės dalyvius ir šeimai Vinkšnėnuose, auginančiai du neįgalius paauglius vaikus, padovanojo labai lauktą mikrobangų krosnelę „Bosch“. O likusia pinigų suma prisidėjo prie „šarvo“ durų pirkimo.

Svajonė padovanoti naujas lauko duris nesunkiai tapo realybe. Nuolatinių geradarių dėka naujas, tvirtas, dailias, sandarias šarvuotas lauko duris jau varsto Vinkšnėnuose gyvenanti daugiavaikė šeima. Už pagalbą šeimai DIDŽIULĖ PADĖKA Investicijų ir projektų valdymo skyriaus kolektyvui, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojui Raimondui Galkui, projektų vadovams Vaidai Pielikienei ir Sigitui Getneriui, nuolat Gerume dalyvaujančioms Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos direktorei Ilonai Vaičiulienei, Kultūros skyriaus vyriausiajai specialistei Dianai Martinaitienei, Seimo narės patarėjai Birutei Banienei, naujai prisijungusiai Seimo narės patarėjai Adai Grakauskienei, kasmet jautriai atsiliepiantiems į Gerumo kvietimą garbiems šiauliečiams Aušrai ir Remigijui Adomaičiams, iškilioms visuomenininkėms Izolinai Natalijai Lingienei ir Birutei Marijai Musneckienei, plačios širdies šiauliečiui Leopoldui Juodkai,  ginkūniškiams Agnei ir Nerijui Biručiams, pedagogei Neringai Baršauskienei.

Vaikams dovana – ne dovana, jei nėra saldainių. Už jautrumą, už rūpestingai ir apgalvotai suruoštas dovanas, už kalną skaniausių saldumynų DIDŽIULIS AČIŪ ištikimoms bendramintėms, su kuriomis eilę metų šurmuliuojame kalėdinėje Gerumo veikloje – Šiaulių rajono mero patarėjai Ritai Žadeikytei, šiaulietei muzikei Ilmerai Abromavičienei, visuomenininkėms Lidijai Dulevičienei ir Birutei Marijai Musneckienei. Už nuostabaus grožio vaikiškus drabužėlius DĖKOJAME naujai prisijungusioms šiaulietėms Modestai Jocienei ir Danei Dubinienei. Visų Jūsų Gerumo dėka dovanėlėmis pradžiuginti vaikai, gyvenantys vargingose šeimose Aukštelkėje, Pakapėje, Vinkšnėnuose, Toliočiuose, Einoraičiuose, Pataičiuose, Šiaulių Motinos Teresės šeimų namuose. Išdalinta daugiau kaip 20 saldžių dovanėlių. AČIŪ socialinei darbuotojai Zinaidai Baltramaitienei už rūpestį ir pagalbą pristatant dovanėles rajono vaikams.

Te Gerumas nebūna vien proginis, te kasdien – po truputį atjautos ir nuoširdumo! Padėdami kitiems visada padedame ir sau.

Gerumo akcijų organizatorė Jolita Donėlienė

Organizatorių nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts