Gruzdžių pradinukai  dalyvavo šventinėje popietėje ,,Aš, mamytė ir knyga“   

Motinos dieną netradiciškai paminėjo Gruzdžių antros klasės mokiniai, jų mamos bei Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos darbuotojai, surengę popietę ,,Aš, mamytė ir knyga“. 

Vyresniosios bibliotekininkės Jurgita Jasiškytė ir Liongina Šufinskienė susirinkusiesiems į popietę papasakojo prisiminimus apie savo vaikystės knygas bei akcentavo, kad meilė ir pagarba knygoms ir skaitymui yra įskiepijama tėvų dar vaikystėje, kai vaikas mato skaitančius savo tėvus, pats savaime ugdosi įprotį skaityti, domėtis knygomis, jas saugoti bei vertinti.

Aktyviai popietėje dalyvavo ir mamos, kurios vaikams pasakojo bei pristatė vaikystėje labiausiai patikusias knygas, skaitė visiems susirinkusiems vaikučiams pasakas, dalijosi patirtimi apie šiuolaikinių technologijų pritaikymą ir priminė, kad pasakas galime tiek skaityti, tiek ir klausyti jų įrašų.

Pradinukai ne tik klausėsi mamų ir bibliotekos darbuotojų pasakojimų, bet ir buvo pamokyti, kaip galima vaidinti ir žaisti perskaitytas pasakas, bei patys noriai įsijungė į popietės veiklas ir dalijosi savo įspūdžiais apie perskaitytas knygeles. Džiaugėsi, kad jų knygose gausu paveikslėlių ir yra mygtukų, kuriuos paspaudus galima išgirsti garsus.

Popietės dalyviai liko labai patenkinti šiltu pasibuvimu ir pasidalinta patirtimi bei dar kartą įsitikino, kad skaitymas vaikui ir su vaiku ne tik ugdo, suteikia žinių, bet ir stiprina emocinį vaiko ir mamos ryšį.

,,Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts