Globėjų dienai skirta savaitė subūrė ir kvietimui tapti globėjais

Pirmąjį liepos sekmadienį minima Globėjų diena Kuršėnų šeimos namų Globos centro bendruomenę subūrė prasmingai ir įdomiai veiklai – pagerbti globėjus, dalijančius meilę ir rūpestį tėvų globos netekusiems vaikams bei skleisti išsamią informaciją apie kilnią globėjo misiją, iššūkius ir galimybes, pakviesti žmones tapti globėjais.

Visą savaitę Kuršėnų šeimos namuose vyko daug renginių, renginių, edukacinių programų, o penktadienį surengta Globėjų dienos šventė, kurioje dalyvavo Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė ir jos padėjėja Ada Grakauskienė, rajono mero pavaduotojas Česlovas Greičius, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui Šiaulių rajone atstovaujanti Edita Pleškaitė, rajono Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Jolanta Šiuparienė bei vyriausioji specialistė Aldona Laukienė.

Šventės atidarymas prasidėjo plaukiant baidarėmis Ventos upe ir gyvai transliuojant socialiniuose tinkluose. Iš baidarių leisti spalvoti balionai į dangų su žinute, kviečiančia tapti globėjais ar rūpintojais.

Vėliau šventė tęsėsi Kuršėnų Šeimos namų salėje, kur pagerbti globėjai, padėkota kiekvienam iš jų už rūpestį vaikais, už suteiktą galimybę vaikams augti šeimose.

Valstybės dienos proga globėjams, šeimos namų vadovui Feliksui Rudzinskui buvo įteiktos istorinės Lietuvos valstybės vėliavos, knygos, skirtos Lietuvos Respublikos Seimo 100-mečiui, šeimos namų vaikams ir darbuotojams, visiems šventės dalyviams buvo įteiktos trispalvės vėliavėlės. Svečiai taip pat sulaukė dovanų – puodelių su užrašais, kviečiančiais tapti globėjais.

Šokių ir žaidimų šventinę dieną Globos namų auklėtinius mokė Kultūros centro darbuotojai – meno vadovė Loreta Lideikienė bei cirko grupės vadovė Nina Kundrotienė.

Atvirasis Šiaulių rajono jaunimo centras surengė stalo futbolo varžybas. Gausiai vaišėmis aprūpino Šiaulių rajone veikiančios verslo įmonės.

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts