Ginkūnuose – XVII vokalinės muzikos šventė „Auksinis ruduo“

Saulėtą šeštadienio popietę Ginkūnų dvaras ūžė tarsi avilys – vyko vokalinės muzikos šventė „AUKSINIS RUDUO“. Šiais metais čia rinkosi vokaliniai ansambliai ir  chorai. Rengėjai ( ŠRSKC Ginkūnų filialas) jau septynioliktą kartą sukvietė dainos mylėtojus, mėgėjų meno kolektyvus. Šiais metais tokių kolektyvų susirinko net aštuoneri.

Labai džiugu, kad „AUKSINIS RUDUO“  tapo žinomas ir įdomus ne tik Šiaulių regione. Svečių sulaukėme ir iš Klaipėdos, Šilutės, Panėvežio rajonų . Nepamiršo ir kaimynai iš Kelmės, Pakruojo rajono Linkuvos. Šventėje dalyvavo trys vokaliniai ansambliai iš  Šiaulių rajono –  Kužių,  Aukštelkės ir Ginkūnų moterų vokaliniai ansambliai.

Malonu, kad šventė auga ne tik dalyvių gausumu, bet ir žanriniu požiūriu. Šiemet pirmą kartą pasirodė instrumentinis duetas Zita Bružienė ( akordeonas) ir Jūratė Narvilienė ( fortepijonas), sulaukęs šilto žiūrovų sutikimo.

Graži, linksma ir skambi buvo šventė, džiaugėsi ir dalyviai, ir žiūrovai. Todėl teisinga, kad organizatorių pastangos buvo pastebėtos ir įvertintos. Seimo narys Liudas Jonaitis apdovanojo padėkos raštais Birutę Andriukaitienę ir Jūratę Narvilienę „ Už vokalinės muzikos švenčių AUKSINIS RUDUO  organizavimą, vokalinės muzikos puoselėjimą“.

„ AUKSINIS RUDUO“ nebūtų buvęs  toks šaunus , jei ne rėmėjų dėmesys ir pagalba, už ką jiems  nuoširdi padėka.

Šventėje dalyvavo:

Moterų vokalinis ansamblis „MELODIJA“  vadovė Daiva Šilinskienė  ( Vėžaičiai, Klaipėdos r.)

Moterų vokalinis ansamblis „NENDRA“ vadovė Laima Bušininkienė (Kintai, Šilutės r.)

Moterų vokalinis ansamblis „Įstrelė“ vadovas Virginijus Kiršgalvis ( Paįstrys, Panėvežio r.)

Kelmės KC mišrus vokalinis ansamblis vadovė Dalia Miklovienė, koncertmeisteris Algimantas Šurna

Moterų choras „MŪŠA“ vadovas Methardas Zubas, chormeisterė Jolita Danasienė, koncertmeisteris Mykolas Treščenkinas ( Linkuva, Pakruojo r.)

ŠRSKC Bridų filialo Aukštelkės moterų vokalinis ansamblis „ŠERMUKŠNĖLĖ“ vadovė Birutė Andriukaitienė, koncertmeisterė Jūratė Narvilienė

ŠRSKC Giliačių filialo Kužių salės moterų vokalinis ansamblis MĖTOS vadovė Kristina Lučinskaitė

ŠRSKC Ginkūnų filialo moterų vokalinis ansamblis RASA vadovė Birutė Andriukaitienė, koncertmeisterė Jūratė Narvilienė

Instrumentinis duetas Zita Bružienė ( akordeonas), Jūratė Narvilienė (fortepijonas) ( ŠRSKC Ginkūnai)

Koncertą vedė Vilija Kvasienė, Šventę organizavo ŠRSKC Ginkūnų filialas

Ginkūnų filialo informacija ir nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Orai   

Spalio 12-18 dienomis Bobų vasara neskubės trauktis iš mūsų šalies bei rajono. Nors dangų trumpam uždengs debesys, tačiau…