Gerumo angelai nutūpė Drąsučiuose    

Geradarių iš Vokietijos pagalba padėjo įrengti darželio patalpas Drąsučių mokykloje.

Drąsučių mokyklą svečiai iš organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ Vokietijoje aplankė dar pavasarį. Susitikimą iniciavo organizacijos „Kinder brauchen uncere Hilfe“ atstovė Simona Wagner ir Drąsučių mokyklos mokytoja Lina Vaitkienė.

Svečiai nuoširdžiai bendravo ne tik su mokyklos administracija, mokytojais, bet ir moksleiviais. Apžiūrėjo visas klases ir naujai įrenginėjamas darželio patalpas. Joms trūko: baldų, santechninių mazgų, virtuvės įrangos ir t.t. Išgirdęs mūsų poreikius, organizacijos atstovas Peter Dittmar pažadėjo mums surasti ir pristatyti reikiamas priemones darželio grupei įsteigti.

Labai džiaugiamės, kad du pilnutėliai vilkikai pasiekė Drąsučių mokyklą. Mokyklos administracija, ikimokyklinio ugdymo mokytojos, mažieji darželio ugdytiniai ir tėveliai džiaugiasi esančiais baldais grupėje, moderniai įrengta virtuvėle ir vonios patalpa.

Organizacijos atstovas Peter Dittmar ir Drąsučių mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė sutarė dėl tolimesnio „Kinder brauchen uncere Hilfe“  bendravimo ir bendradarbiavimo.

Visi žino, kad gerumas – tai Dievo malonė. Arba, ne… gerumas – mūsų širdies šiluma… Ne, berods, gėris slypi visuomenėje, tai tarsi žmonių susitarimas gyventi draugiškai…

Lina VAITKIENĖ

Inga JONUŠKIENĖ

Drąsučių mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

2020 metų sėjos kalendorius liepos mėnesiui

Lapinės petražolės                               27, 29 Šakninės petražolės                             12-14 Krapai, kalendros, pankoliai              2-4, 7, 8, 25, 26, 30, 31                                    Morkos,…