Gerumo akcija „Priimkite mūsų širdžių šilumą“     

Kuršėnuose surengta kalėdinė gerumo ir šilumos akcija.

Metų ratas apsisuko ir štai vėl mes susiduriame su stebuklinguoju žiemos laikotarpiu. Sniegui užklojus žemę pasineriame į vidinį pasaulį, kuriame ieškome tylos ir ramybės. Šiuo prieškalėdiniu susikaupimo ir apmąstymų metu pagalvokime, ką savo buvimu kiekvienas galime duoti pasauliui, kaip galime pasirūpinti kitais ir kaip siekiame švarių minčių.

Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Ikaras“ aktoriai (vadovai Leontina ir Petras Valskiai) kartu su vyriausiuoju režisieriumi Zenonu Gestautu jau daug metų rengia Kalėdinę gerumo ir šilumos akciją „Priimkite mūsų širdžių šilumą“, kurios metu šiais metais aplankė Kuršėnų ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientus bei personalą, kur su nuostabia paršelių palydą atvykęs Kalėdų Senelis kiekvienam įteikė po saldžią dovanėlę.

Sulaukę dėmesio aplankytieji graudinosi, džiaugėsi, dėkojo, kad nebuvo užmiršti. Pakeliui dar buvo aplankyta ir daugelio ŠRSKC renginių rėmėjų ūkininkų Baristų kepykla, Kuršėnų miesto seniūnija, Socialinių paslaugų centras bei kitos įstaigos.

Pajusti Kalėdų dvasią turi kiekvienas žmogus. Svarbu prisiminti, ką švenčiame per Kalėdas – Jėzaus gimimą. Todėl svarbu skleisti draugiškumą, šypseną ir meilę vienas kitam. Gerumo auros palytėti tikimės, kad viso to sulauksime iš aplinkos.

Zenonas GESTAUTAS

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Ieškoma nepilnametė

Šiaulių apskrities policijos Pakruojo rajono  komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios 16-metės Gretos Arlauskaitės. Mergaitė gyvena Pakruojo rajone,…