Galimybių pasas Laisvės partijai

Močiutė mėgdavo tokį anekdotą. Žiūri žydelis į nukankinto Jėzaus mūkelę, verkia ir linguoja: „Uj, tu, Dieve, ką tu kalts, kad esi prikalts?“
Po to staiga pralinksmėja ir atsisukęs į nukryžiuotąjį: „Uj, nebūtum kalts – nebūtum ir prikalts“.

Tokia retorika ir metodika dirba LR Seimas, kurio dominuojanti partija yra neteisėta, nes po laiko pristatė antspaudą Rinkimų komisijai.
Bet savų tarp išrinktųjų krašte teisė ir padorumas yra ne šio pasaulio dimensija ir vertybė. Dabar primygtinai brukamas galimybių pasas, kuris net neturi realaus prisijungimo kodo, patikrinimo, patikimumo, neaiškus jo terminas, pratęsimas yra grįžimas į niūrų sovietmetį, kuomet mokėjo viengungiai, turintys kolektyvinius sodus, reikėjo įrodyti, iš kur mašinikė ir užsienio magnetofonas.

Todėl aš pagalvojau, o kodėl nesugalvojus analogiško pasityčiojimo iš Armonaitės gvardijos? Jeigu be testo, paso negali lankytis restorane neįrodžius šios partijos nariams kada, su kuo valgė, miegojo, juokėsi į mokslinę konferenciją negalima patekti.

Norint prisijungti prie mokslinio seminaro privalu pateikti 14 parų maitinimosi, tuštinimosi, vėmimo, reabilitacijos išklotines su giminių, šeimos daktarų pažymomis, parašais.

Norint apsilankyti knygų mugėje, privalomas intelekto testas, užsienio kalbų testas, mini viktorina. Tada lankytis dėvint 4 respiratorius ant veido ir rankas dezinfekuoti tik odekolonu.

Ruslanas Baranauskas, humanitaras

Total
0
Dalinasi
Related Posts