Gaisrai ir kitos nelaimės          

Sudegė pirtis

Gudelių kaime sudegė jūriniame vagonėlyje įrengta pirtis.

Apie šalia Gudelių ežero degantį vieno aukšto medinį namelį ugniagesiams pranešta apie penkiolika minučių po aštuonių ryto.

Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad dega pirtis, įrengta jūriniame vagonėlyje. Vagonėlis 6×3 dydžio, sienos medinės, šildytos vata ir apkaltos skarda, stogas dengtas bitumine danga.

Gaisro metu nudegė stogas, išdegė pastato vidus ir jame buvę daiktai.

Gesino savavališką laužą

Ugniagesiams buvo pranešta, kad Kuršėnuose, L. Giros gatvėje 31 A, atviroje teritorijoje degina laužą, nesilaikydami saugaus atstumo nuo pastatų.

Atvykus PGP ir atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad namo gyventojas, nesilaikydamas saugių atstumu nuo pastatų, degina drabužius.

Panaudojus aukšto slėgio švirkštą ugnis buvo likviduota.

Degė monitorius

Apie 11 valandą vakaro gaisras kilo Kuršėnuose, V. Kudirkos gatvės 21 numeriu pažymėtame name.

Telefonu paskambinęs vyriškis pranešė, kad name mato daug dūmų. Atvykus ugniagesiams, dviejų aukštų mūrinio namo kambaryje degė kompiuterio monitorius. Gaisras buvo likviduotas vienu kibiru vandens.

Gaisro metu apdegė monitorius, aprūko spintelė. Galima priežastis – elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai kambaryje.

Degė gyvenamasis namas

Kuršėnuose trečiadienio rytą liepsnojo gyvenamasis namas.

Apie gaisrą Gergždelių gatvės 27 numeriu pažymėtame name pranešta po aštuntos ryto.

Pirmasis ugniagesių ekipažas į gaisro vietą atskubėjo 25 minutės po aštuonių. Iš vieno aukšto medinio gyvenamojo namo veržėsi dūmai, o pastato vidus degė atvira liepsna. Po 20 minučių į pagalbą atskubėjo dar vienas ugniagesių ekipažas. Liepsnos greitai buvo sutramdytos.

Gaisro metu išdegė devynių kvadratinių metrų pločio kambarys ir sudegė jame buvę namų apyvokos daiktai. Aprūko visos pastato vidaus sienos, buitiniai prietaisai ir apsilydė jų plastikinės detalės. Iš lauko pusės, keturių kvadratinių metrų plote, nudegė pastato apdailos plastikinės dailylentės 4 m² plote.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts