Futbolo pirmenybėse – vienvaldis lyderis

Po dviejų turų rajono vyrų futbolo pirmenybėse pirmauja Raizgių FK „Savanoris“, laimėjęs abu susitikimus.

Įvarčių lietus

Pirmajame ture buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pirmieji į aikštę išbėgo Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ ir Daugėlių „Flamingo“ futbolininkai. Rungtynės susiklostė nepalankiai „Flamingui“. Jau pirmąjį kėlinį Daugėlių komanda pralaimėjo rezultatu 4:2. Antrąjį kėlinį daugėliškiai dar bandė kibti priešininkams į atlapus, tačiau pralaimėjo ir jį – 4:3. Tad rungtynės baigėsi Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ pergale – 8:5.

Nugalėtojams visus įvarčius įmušė du žaidėjai. Rokas Šnaras „Flamingo“ vartininką „nuginklavo“ penkis kartus, o Tomas Poškus pelnė tris įvarčius.

Daugėlių „Flamingui“ du įvarčius pelnė Marius Cikanavičius, po vieną – Laimonas Gustys, Laurynas Vitkevičius ir Evaldas Smilgys.

Antrosiose rungtynėse Raizgių FK „Savanoris“ rezultatu 9:4 sutriuškino Meškuičių „Meškuičius“. Nors pirmąjį kėlinį Meškuičių futbolininkai sugebėjo rimtai pasipriešinti patyrusiems varžovams. Ir komandos pailsėti išėjo esant rezultatui 2:2. Po pertraukos žaidimas vyko į vienus vartus. Raizgių futbolininkai įmušė septynis įvarčius, o meškuitiškiai atsakė tik dviem.

Raizgių „Savanorio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Ramūnas Savičius, įmušęs keturis įvarčius. Po du kartus vartininką „nuginklavo“ Šarūnas Pažarauskas ir Tadas Činskis.

„Meškuičių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Mantvydas Kozlovas, pelnęs du įvarčiu, po vieną įmušė – Kostas Dagys ir Martynas Strižigauskas.

Sužaistos tik vienerios rungtynės

Antrajame ture įvyko tik vienos rungtynės. Į susitikimą atvykę Kuršėnų FK „Venta“ futbolininkai taip ir nesulaukė savo priešininkų – Daugėlių „Flamingo“. Todėl „Ventai“ be žaidimo buvo įskaityta pergalė rezultatu – 3:0.

Antrosiose rungtynėse Raizgių FK „Savanoris“ sutriuškino Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ rezultatu – 12:3. Nuo pat rungtynių pradžios žaidimas vyko į vienus vartus. Jau pirmąjį kėlinį Raizgių FK „Savanoris“ įmušė septynis įvarčius, tačiau savo vartus išsaugojo „užrakintus“ nuo priešininkų kamuolių. Antrąjį kėlinį Raizgių futbolininkai žaidė atsipūtę, todėl priešininkai netrūko tuo pasinaudoti. Tačiau Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ futbolininkams sukurti stebuklo nepavyko ir kuršėniškiai pralaimėjo jį rezultatu – 3:5.

Raizgių „Savanoriui“ tris įvarčius pelnė Tadas Činskis, po du įmušė – Lukas Petravičius ir Ramūnas Savičius, po vieną – Mantas Švažas, Mindaugas Pališaitis, Šarūnas Pažarauskas, Dovydas Motkevičius ir Tadas Šimkus.

Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ komandoje įvarčius įmušė – Rokas Šnaras, Kajus Trumpis ir Tautvaldas Jasnauskas.

Turnyrinė lentelė ir rezultatyvumas

Turnyrinės lentelės pirmojoje vietoje su šešiais taškais Raizgių FK „Savanoris“ komanda pasiekusi dvi pergales. Antrąją-trečiąją vietas dalijasi po tris taškus turintys Kuršėnų FK „Venta“ ir Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ komandos. Beje, „Ventos“ futbolininkai kol kas yra žaidę tik vienerias rungtynes, todėl kitame ture gali pagerinti savo padėtį, nes Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“ jame nežais.

Taškų kol kas neturi vienerias rungtynes žaidę Meškuičių „Meškuičiai“ ir Daugėlių „Flamingas“ pralaimėjęs abejas rungtynes (antrąsias be žaidimo).

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuko pirmojoje vietoje du futbolininkai, kurių sąskaitoje šeši įvarčiai – Ramūnas Savičius iš „Savanorio“ komandos ir Rokas Šnaras iš Kuršėnų SM-SK „Kuršėnai“. Trečioje vietoje dar vienas „Savanorio“  žaidėjas Tadas Činskis, kurio sąskaitoje penki įvarčiai.