Futbolo pirmenybėse pergalę šventė „Venta“

Praėjusią savaitę finišavo 2020 metų rajono vyrų mažojo futbolo 5X5 pirmenybės. Paaiškėjo pirmenybių nugalėtojai. Jais tapo Kuršėnų FK „Venta“ futbolininkai.

Mažasis finalas

Mažajame finale, kovoje dėl trečios vietos susikovė Kuršėnų „Fintas“ ir Meškuičių „Meškuičiai“.

Agresyvi kova aikštelėje vyko nuo pat pirmojo kėlinio pradžios. Kamuolį iš tinklo imdavo tai viena, tai kita komandos. Tačiau kėlinio pabaigoje sėkmė šypsojosi „Fintui“ ir šis šventė pergalę 5:3. Antrasis kėlinys prasidėjo „Finto“ šturmu. Tai ir palaužė „Meškuičių“ komandą. Nors jaunieji meškuitiškiai ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 9:6, tačiau Kuršėnų futbolininkus gerokai pavaikė po aikštę.

Paaiškėjo nugalėtojas

Kovoje dėl pirmosios vietos susitiko Kuršėnų FK „Venta“ ir Daugėlių „Flamingo“ futbolininkai. Tai buvo lengvas „Ventos“ futbolininkų pasivaikščiojimas po aikštelę. Pirmąjį kėlinį jie laimėjo rezultatu 6:1. Antrajame kėlinyje situacija nepasikeitė. „Flamingas“ vos spėjo traukti kamuolį iš tinklo. „Venta“ nugalėjo – 14:2.

Turnyro rezultatai

Pirmąją vietą pirmenybėse iškovojo Kuršėnų FK „Venta“ futbolininkai. Antrąją vietą pelnė Daugėlių „Flamingas“, trečiąją – Kuršėnų „Fintas“, o ketvirtąją – Meškuičių „Meškuičiai“.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Eimantas Dambrauskas (FK „Venta“), įmušęs 21 įvartį.

Geriausiais turnyro komandų žaidėjais pripažinti:  Kajus Orlovas iš Kuršėnų SM „Fintas“, Donatas Vaitiekus iš Meškuičių, Arvydas Beniušis iš Kuršėnų FK „Venta“ ir Laimonas Gustys iš Daugėlių „Flamingo“.

Prieš finalus vyko baudinių konkursas. Geriausias smūgiuotoju tapo Mantas Kazlauskas iš FK „Venta“. Geriausias vartininku pripažintas Justas Prakapas iš Daugėlių „Flamingo“.