Foto meno erdvėje – kuršėniškės fotografijos

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Foto meno erdvėje pristatyta kuršėniškės, Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos trečio kurso studentės Viltės Kaulinytės autorinė fotografijos paroda „Šalių magija“. Tai pirmoji menininkės paroda.

Pristatydama savo parodą, Viltė Kaulinytė papasakojo, kad fotografija susidomėjo įstojusi į Kauno taikomosios dailės mokyklą. Būtent ten ir suprato, kad fotografuoti – jos pašaukimas. Studijų pradžioje labiausiai autorę sužavėjo nepaaiškinami fotografijos veiksmai tokie, kaip fotografuoti su degtukų dėžute „pincole“, vėliau pradėjo domėtis ir skaitmenine fotografija. Nuo tos dienos praėjo jau treji metai, bet jaunoji menininkė negali teigti, kad fotografiją pažįsta iki galo. Tai meno forma, kuri nėra išsemiama, turi begalę interpretacijų, ieškojimų, atradimų, magijos, šviesos galimybių ir tobulėjimo. Autorė fotografuoja žmones, gamtą, gyvūnus, vaizdus ir kitus objektus. Parodoje eksponuojamose nuotraukose įamžinti atostogų vaizdai iš Ispanijos (Maljorka, Alikantė, Fuerteventura, Kosta Brava), kuriuose atsiskleidžia kadravimo galimybės, spalvos ir asmeninis tobulėjimas.

Parodos pristatymą vainikavo spalvoti, žydintys, saldūs draugų, giminaičių sveikinimai, dovanos, nuoširdūs palinkėjimai.

Renginį paįvairino Kuršėnų meno mokyklos mokinys Nojus Vasiliauskas (mokytoja metodininkė Rima Ananjevienė, koncertmeisterė metodininkė Danutė Streckienė).

Karolina JASIUKEVIČIŪTĖ

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Žolinės atlaidai Šakynoje

Šakynoje švęsti tradiciniai Žolinės atlaidai, vyko edukacijos, atidengtas koplytstulpis. Šventė Šakynoje prasidėjo penktadienį. Šakynos bibliotekininkė Z. Keturakytė edukaciniame…